Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modły o jedność chrześcijan

Utworzony przez Jozek, 18 stycznia 2010 r. o 22:47 Powrót do artykułu
A ja modlę się codzienne o nawrócenie tego typa. A w niedzielę nie mogą mi przejść przez gardło słowa: "Pamiętaj Boże o kościele twoim na całej ziemi i umacniaj go w jedności razem z naszym papieżem Benedyktem i biskupem JÓZEFEM" - TW Filozofem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te modły są po to by był jeden biskup na diecezję np Józef lub Abel???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest przed twarzą biskupa?To wygląda jak murzyński fallus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlcie się przebierańcy o jedność bo bez niej skończy się wasze bezbarne, próżniacze choć jakże wygodne a wręcz luksusowe życie na ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Purpuraci w sukienkach, pomódlcie się też o to żeby mrozy zelżały bo mi się opał kończy, no chyba jak mi Józek-Filozof podrzuci ze dwie tony węgla. Ciemnota jasna cholera, kiedyś osły w sejmie modliły się o deszcz teraz drudzy o jedność. Ja też jestem za jednością. Jeden Bóg i wszyscy chcący wierzyć czy wierzący bez armi frustratów, nierobów w sukienkach i wszelkiej maści interpretatorów wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOTKANIE FACHOWCÓW OD NICZEGO CZYLI OD LANIA WODY I UTRZYMANIA STATUS QUO ŻEBY DALEJ IM SIĘ ŻYŁO I OBY NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dziennik otrzymał kasy od kurii za umieszczenie wypowiedzi purpurata,abyśmy modlili się o jedność,tego akurat nie piszecie,dlaczego?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy modlić się o to,żeby duchowni wyznań chrześcijańskich dogadali się co do podziału kasy i kompetencji ,bo sami wierni między sobą dogadują się bezbłędnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dr hab. Jan Grosfeld z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mówił o żydowskich korzeniach chrześcijaństwa."-Tak,tak pamiętamy kto zabił Chrystusa i prześladował jego wyznawców. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki cheścijanom na świecie mielismy wspaniałą historię inkwizycja,palenie na stosach,krzyzacy,wojny Rwanda,BYŁA jUGOSŁAWIA,IRLANDIA,IRAK AGANISTAN,wyprawy krzyżowe,podbój ameryki zagłada abortgenów w Australii,w poł ameryce zagłada indian jest o co się modlić a jeszcze jak płacą mamonę to trzeba sie drzeć e wniebogłosy jak zyje sie ponad stan j żre się kawior na sniadanie a ja najtańszą margarynę rakotwórczą żrę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ja wyjadam chleb wdowom ,ani nie chodzę w strojnych szatach. A te pierwsze miejsca na ucztach - no cóż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się jegomość Żydziński zajmie syfem w czarnych szeregach. Niech wypleni oszustów, złodziei i pospolitych bandytów. Niech zrobi porządek i wymiecie szumowiny. Dziś Kościół Katolicki w Polsce to świetnie prosperująca firma. Ale ciemnota powoli wymiera, niebawem zabraknie ludzi otumanionych przez czarne zgromadzenie. Dzisiaj młodzi ludzie mają świadomość o co chodzi w "czarnym biznesie". Ja w każdym razie nie zamierzam dawać nic za darmo imprezowiczom i bawidamkom. Porozmawiajcie z lubelskimi taksówkarzami, kogo wożą do agencji towarzyskich... Zobaczcie w bankach na konta vipowskie jegomości w czarnych kieckach. Dość już zakłamania i obłudy towarzyszu hiperbiskupie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŚCIÓŁ KATOLICKI Sp. z o.o. - tak to się chyba powinno nazywać. Główny prezes zwany prymasem i lokalni szefowie placówek terenowych zwani arcybiskupami dbają o to by biznes się rozwijał. Wypasione fury, brzuchy wydęte z przejedzenia a domy dziecka pełne głodnych dzieci. Na kogo dajecie rzucając na tacę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg Was kocha-BEZWARUNKOWO, bez względu na to jacy jesteście, także bez względu na oszczerstwa które głosicie w komentarzach. Bóg nikogo nie potępia...szanuje wolę człowieka i jego decyzje, również te dotyczące spraw ostatecznych...i prawdopodobnie na siłę do nieba nie "wkręca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "m". Oszczerstwa? Oszczerstwami nazywasz poruszanie niewygodnych dla kleru tematów? Albo jesteś ślepy albo głupi, albo jedno i drugie. Jeśli dodać do tego otumanienie to w zasadzie mamy obraz wzorowego "mohera". Kup głodnemu dziecku obiad zamiast rzucać tym darmozjadom na tacę. Za to masz szansę, że zostaniesz "wkręcony" do nieba bo za finansowanie nierobów raczej to ci nie grozi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak .Modły to nam najlepiej wychodzą. W tym jesteśmy w Polsce liderem. Częstochwa nam zazdrości . SUKCES!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.
Gdzie to można znaleźć. Podobno na KUL mają ale się boją upowszechnić. Może kto tu opublikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wołyniak napisał:
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.
Cieszy że są ludzie i pamiętają ! , ale najważniejsze że w odpowiednim momencie przypominają tę obłudę głoszoną przez min. Żydzińskiego i wielu innych z KUL-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...