Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
późno już i nie rozumięm : miss Polski czy Lubelszczszyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal cóż za satysfakcja płakać na wykupione miejsce ;-) trzeba mieć widocznie kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma pieniążki to I się ma 1 miejsce ;) bo wątpię w to żeby aż tak każdy głosował ;) rozumiem wszystko no ale ok. Znam Monikę osobiście i jej rodzinę. Jak tu ktoś może powiedzieć ze zazdroszczę nie nie za zazdroszczę zgadamy się z komentarzem z dołu. ☺ zostało mi pogratulować Monice ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numer 1: Małgosia Urbaś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, byłem na gali i widziałem dziewczyny- muszę przuznać że wielszość miała cellulit a to że hejty a tamta wygrała a ta nie, cera, sposob chodzenia, czy wysławiania też jest ważny także nie uważam że coś było ustawione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam sie z komentarzami, rowniez znam Monike i to z jakiej rodziny pochodzi nie ma zadnego wplywu, wystarczy spojrzec na reszte dziewczyn, po prostu wygrala najlepsza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika duzo cwiczyla, przygotowywala sie do konkursu, ciezkie treningi, bieganie, w dodatku jest madra dziewczyna, nalezalo sie jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, byłem na gali i widziałem dziewczyny- muszę przuznać że wielszość miała cellulit a to że hejty a tamta wygrała a ta nie, cera, sposob chodzenia, czy wysławiania też jest ważny także nie uważam że coś było ustawione
Przy takim świetle to i faceci mieliby celulit :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zawisci...ja po raz pierwszy ogladajac zdjecia kandydatek bylam pewna ze Monika bedzie w pierwszej trojce. Nalezalo sie wiec wygrala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLADNIEJSZA -DOBRE, WIDZE ZE SAMI ZNAJOMI SIE WYPOWIADAJĄ. na pierwsza trojke nie zaslugiwala chyba jej z bliska nie widzieliscie. ps. byłem na gali było duzo ladniejszych dziewczyn i to nie tylko moja ocena, wygrała bo wiadomo pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były o wiele ładniejsze dziewczyny jak dla mnie to ustawione było wszystko Miss Lubelszczyzny,Miss Internet,Miss Publiczności .To szkoda,że nie została Miss wszystkiego.I nikt tu nie pisze tego z zazdrości bo nie ma czego zazdrościć:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tam dużo ładniejszych dziewczyn. Żal z tego konkursu. Ona -najpiękniejsza chyba nie widzieliście jej z bliska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać nie wolno się wypowiadać bo prawda w oczy kole!!! Każdy komentarz na temat tego że zdobyła dzięki kasie itd. Administrator stron miss usuwa haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się daje, to się otrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie byly tam naprawde ladne dziewczyny ale jak widac pieniadze i znajomosci moga wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wygrała jak zawsze najłatwiejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom bardzo niski jak wydać konkurs nic nie daje. W tamtym roku tylko dwie dziewczyny wybiły się wyjeżdzając za granice ( i jedną z nich nie była ubiegłoroczna zwycięszczyni - chyba nie ma warunków) Kto dopusza do konkursu dziewczyny z tatuażami i nieodpowiednim wzrostem??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na gali i widziałem jakie dziewczyny sa np. 1, 18,17, 13, 11 ich nie powinno tam być. Nie mieli kogo wziąć to dziewczyny skorzystały z okazji żeby się ośmieszyć. Monika słusznie wygrała - Piękna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom bardzo niski jak wydać konkurs nic nie daje. W tamtym roku tylko dwie dziewczyny wybiły się wyjeżdzając za granice ( i jedną z nich nie była ubiegłoroczna zwycięszczyni - chyba nie ma warunków) Kto dopusza do konkursu dziewczyny z tatuażami i nieodpowiednim wzrostem??!!
Dokładnie jestem za:) Do podstawowych mierzalnych predyspozycji kandydatki należą:Wzrost od 174 cm a nie 165cm jak napisane w jakimiś artykule miała dziewczyna która wygrała i zero tatuaży!! :) więc co tu dużo pisać wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...