Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MOPR - Lublin

Utworzony przez kaz-lub, 23 stycznia 2008 r. o 23:00
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.Jak sama nazwa wskazuje, POMOC RODZINIE. Do tej grupy,często zaliczane są przez siostry(?) środowiskowe MOPR-u, również osoby z marginesu społecznego - alkoholicy. Ludzie ci, pomoc, sobie znanymi sposobami, wykorzystują wyłącznie na zaspokojenie nałogu. Warunki, w jakich oni mieszkają, urągają godności człowieka, ale mimo ogromnego wkładu pracy, opiekunek, wykonujących zlecenie MOPR-u, bardzo szybko powracają do stanu początkowego.Ten sposób życia, im po prostu odpowiada.Nie mogę pogodzić się z tym, że pieniądze podatników, zamiast trafiać do rodzin, oraz osób , którym ta pomoc jest naprawdę wskazana, nie znajdują akceptacji, a jeżeli już, to w niewspółmiernie niskiej wysokości,w stosunku do świadczeń dla "potrzebujących inaczej". Nie życzę sobie, by podatników i moje pieniądze, dotowały podziemie społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mopr to  utrzymuje pracowników i żuli a nie rodziny.Pracownice a szczególnie kerowniczki są nieprzeszkolone do tej pracy,nie informują interesantów o niczym bo one samoe niewiedzą poco tam siedzą i biorą kase i do domu, nawet telefonów nie odbierają.Nawet kontroli nie przeprowadzają osób którym dają na opiekę osób starszych,a ci zamias się opiekować to oni balują, dlaczego mopry nieprzeprowadzają kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.