Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może zamiast zadłużać się na stadion i prosić o pieniądze z UE, należało wziąć kredyt na mosty i składać wnioski na ich dofinansowanie z UE. I pracę przy ich remontach/budowie znalazłoby więcej ludzi, niż teraz ma na stadionie. A właśnie, czym zajmują się codziennie ludzie pracujący na stadionie? To oni klikają te plusy i w razie potrzeby minusy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile z tych wymienionych mostów dało by się wyremontować z pieniędzy wyrzuconych na budowę stadionu,który stoi pusty i z tego co czytałem w kalendarzu imprez na 2015 rok nadal będzie sobie stał bo kilka imprez w roku zrobionych na siłę (festiwal smaków na stadionie???!!!) czy pseudomecze pseudokopaczy go nie zapełni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile z tych wymienionych mostów dało by się wyremontować z pieniędzy wyrzuconych na budowę stadionu,który stoi pusty i z tego co czytałem w kalendarzu imprez na 2015 rok nadal będzie sobie stał bo kilka imprez w roku zrobionych na siłę (festiwal smaków na stadionie???!!!) czy pseudomecze pseudokopaczy go nie zapełni...
Wszystkie mosty, wszystkie drogi, wszystkie plagi egipskie, i całą tą biedę, i lotnisko byśmy mieli za darmo, i obwodnice południową lublina, i nowy dworzec pkp, dwa nowe teatry w budowie, i po bibliotece multimedialnej na każdy z bloków w mieście, a w każdym z tych bloków dla każdego mieszkańca po Polonezie... Sprawdź na wikipedii ile kosztował stadion, i sobie policz, a jak nie rozumiesz zasad ekonomicznych i tego jak rozwijają się miasta to co się smucisz? Ze wsi jesteś na wieś wrócisz! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bezsensowna "kampania" za 2 miliony zł - lubelskie na lotniskach Europy???  To nie jestr zadna kampania tylko rolowanie kasy...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie mosty, wszystkie drogi, wszystkie plagi egipskie, i całą tą biedę, i lotnisko byśmy mieli za darmo, i obwodnice południową lublina, i nowy dworzec pkp, dwa nowe teatry w budowie, i po bibliotece multimedialnej na każdy z bloków w mieście, a w każdym z tych bloków dla każdego mieszkańca po Polonezie... Sprawdź na wikipedii ile kosztował stadion, i sobie policz, a jak nie rozumiesz zasad ekonomicznych i tego jak rozwijają się miasta to co się smucisz? Ze wsi jesteś na wieś wrócisz! ;)
Miasta rozwijają się dzięki pustym,drogim stadionom? Nie mam pytań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocny żul w 2015 na stadionie akurat będzie sporo imprez w tym sportowych, nie manipuluj plisss twoja propaganda jest bardzo niskich lotów, przypominam, że na stadion Żuk wydał 200 mln czyli 1/11 kwoty którą wydał na wszystkie inwestycje w mieście zatem czemu piszesz o stadionie a nie napiszesz o uzbrojeniu podstrefy ekonomicznej, nowych autobusach, nowych drogach, węzłach do obwodnicy, centrum kultury, nowych szkołach i żłobkach, nowych placach zabaw czy rowerze miejskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ch.. mi mosty?! STADIONY I BASENY - to jest przyszłość :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - co to za miasto. Wydają dużą kasę na różne zbędne inwestycje a te konieczne czekają... i jak tu mieszkać w tej dziurze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocny żul w 2015 na stadionie akurat będzie sporo imprez w tym sportowych, nie manipuluj plisss twoja propaganda jest bardzo niskich lotów, przypominam, że na stadion Żuk wydał 200 mln czyli 1/11 kwoty którą wydał na wszystkie inwestycje w mieście zatem czemu piszesz o stadionie a nie napiszesz o uzbrojeniu podstrefy ekonomicznej, nowych autobusach, nowych drogach, węzłach do obwodnicy, centrum kultury, nowych szkołach i żłobkach, nowych placach zabaw czy rowerze miejskim?
Sporo imprez sportowych? Masz na myśli mecze Motoru i Lublinianki? Proszę... Nie widzisz różnicy między wydatkami na komunikację czy żłobki albo inwestycje (uzbrojenie strefy) a wydatkiem na stadion który nie dość,że do niczego niepotrzebny to kosztowny nie tylko w budowie ale także w utrzymaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - co to za miasto. Wydają dużą kasę na różne zbędne inwestycje a te konieczne czekają... i jak tu mieszkać w tej dziurze...
Ale chyba nikt Ciebie tu nie zatrzymuje w tej dziurze...no chyba że piszesz z zakładu karnego, jeżeli nie to droga wolna wsiadaj w pierwszego lepszego Ryana czy Wizza i bye bye...nikt nie będzie za Tobą płakał, wręcz przeciwnie im mniej malkontentów i smutnych nie umijeących sobie poradzić w życiu ludzi -tym lepiej!   PS. Jakby co to Wizza do Londynu masz dzisiaj o 18:05 -pomacham Ci. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba nikt Ciebie tu nie zatrzymuje w tej dziurze...no chyba że piszesz z zakładu karnego, jeżeli nie to droga wolna wsiadaj w pierwszego lepszego Ryana czy Wizza i bye bye...nikt nie będzie za Tobą płakał, wręcz przeciwnie im mniej malkontentów i smutnych nie umijeących sobie poradzić w życiu ludzi -tym lepiej! PS. Jakby co to Wizza do Londynu masz dzisiaj o 18:05 -pomacham Ci. ;)
Hahaha. Tekst lokalnego "patrioty". Dalej tego bzdetnego i pieniackiego wywodu szkoda komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocny żul smęci o "niepotrzebnym stadionie" a jak przyjdzie co do czego to pierwszy się ustawi w kasach po bilety na mecze Mistrzostw Europy U-21 które się odbędą w Lublinie .... na Arenie Lublin plisss przestań smęcić i biadolić jak to źle się żyje w Lublinie ciesz się tym co jest, bo zaraz Żuka zluzuje jakiś PiSiorek i jedynie kościoły i pomniki prezesa będą w mieście powstawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta rozwijają się dzięki pustym,drogim stadionom? Nie mam pytań...
Pusty jesteś Ty skoro komentujesz nie mając pojęcia o tym co się dzieje i co będzie się działo w Lublinie jak również na stadionie... najpierw zapoznaj się z ogólnodostępnymi informacjami, a następnie komentuj i wchodź w dysputy... no ale tak fakt dla Ciebie EURO 2017 U-21 to żaden wyczyn, bo u nas w Parczewie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Tekst lokalnego "patrioty". Dalej tego bzdetnego i pieniackiego wywodu szkoda komentować.
Owszem jestem lokalnym patriotą natomiast w przeciwieństwie do Ciebie mam możliwość patrzeć na Lublin z dystansu, a nie tylko z granic powiatu czy gminy...jakbyś widział w życiu coś więcej niż 4 ściany swojego pokoju to może miałbyś ździebko większy światopogląd ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocny żul smęci o "niepotrzebnym stadionie" a jak przyjdzie co do czego to pierwszy się ustawi w kasach po bilety na mecze Mistrzostw Europy U-21 które się odbędą w Lublinie .... na Arenie Lublin plisss przestań smęcić i biadolić jak to źle się żyje w Lublinie ciesz się tym co jest, bo zaraz Żuka zluzuje jakiś PiSiorek i jedynie kościoły i pomniki prezesa będą w mieście powstawać
Bądź pewny,że nie ustawię się w kolejce po bilety na Euro. Nigdzie nie smędzę,że w Lublinie żyje się źle.Mieszkam w tym mieście od urodzenia (45lat) i widzę jak się zmienia.Głosowałem na Żuka poprzednio,głosowałem teraz.Doceniam to co robi ale nie ze wszystkim ślepo się zgadzam.Nie przekonacie mnie że stadion jest bardziej potrzebny od remontu walących się mostów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocny żul dostrzegam twoją krótkowzroczność głupotą jest sądzić, że o tak na prośbę Żuka Bruksela przesunęłaby pieniądze ze stadionu na mosty zaręczam cię, że w wypadku rezygnacji z budowy stadionu nie powstałby ani stadion ani .... mosty - poprostu z tych 60 mln które dała UE na stadion skorzystałby ktoś inny nie sądzę by Żuk nie wiedział o tym, że mosty nadają się do remontu, ot czeka na kolejne pieniądze z Brukseli, bo skoro można je wyremontować za pół darmo, po co brać kolejne kredyty i zadłużać miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem jestem lokalnym patriotą natomiast w przeciwieństwie do Ciebie mam możliwość patrzeć na Lublin z dystansu, a nie tylko z granic powiatu czy gminy...jakbyś widział w życiu coś więcej niż 4 ściany swojego pokoju to może miałbyś ździebko większy światopogląd ;)
Wbrew pozorom się mylisz. Mam szeroki ogląd i widze że Lublin jako miasto podupada. Przede wszystkim brakuje pracy. takiej normalnej a nie za 1000 zl w markecie. Żadne zbędne inwestycje tego nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ciężko się wam odnaleźć w  tej demokracji. Gubicie się, kłócicie.Silnej ręki wam potrzeba jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda dbają tylko o to żeby mieć czyste majtki, domy na kredyty pod lublinem i dobre autka do brumania, ogół ich nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie możliwe ? Donaldowe worki z kasą z Unii już się skończyły?? a może zamiast tego stadionu było jednak zostawić cukrownię  i inne zakłady sprzedane za złotówkę, postsolidarnościowy dobrobyt   wylazł   komuna swoje pokazała teraz panowie okrągłostołowcy może sprzedać te mosty na złom jak resztę Polski i postawić jeszcze dwa stadiony i jeden pomnik głupoty strasznie dziwne, że po kontrolowanym upadku polskich firm pod dyktando sąsiadów z zachodu brakuje kasy na wszystko, na bilety do Brukseli dla Donaka T. nie zabrakło   zamiast teksu można POdsumować dziadowstwo i to jest ten dobrobyt ale stadion jest, i cmentarz.......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...