Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie z WDiM,GDZIE WY JESTEŚCIE? Co tam motocykle, na rondzie Warszawska/sikorskiego/Racłwickie/krasnicja tak są ustawione światła, ze zjezdzając z ronda od warszawskiej na zielonym na pasie prostopadłym od Kraśnickiej też jest zielone. Ja tam uważam, ale tam już parę razy było ciekawie, raz nawet gliniarzeom wyskoczył jakiś pacan, oczywiście i jedni i drudzy mieli zielone. Komu płacą z miejskiej inżynierii ruchu za taki bubel, wystarczy o 2 sekundy wczęsniej czerwone od Krasnickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie się może ktoś tym zajmie. Podam przykład takiej sytuacji: skrzyżowanie Nowy Świat i Kunickiego, jeżdżę rano skuterem do pracy i kiedyś tamtędy parę razy jechałem i kukałem na światłach jak głupi, albo olewałem czerwone jechałem albo trafił się akurat samochód to zapalało się zielone. Dobrze byłoby żeby decydenty z Bardzo Ważnego Urzędu coś w tej sprawie zrobili(ale pewnie będą mieć to w d...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecna pogoda sprzyja drogowcom, bo przy -15 w dzień raczej motocykli nie będzie, ale tym problemem trzeba się zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tych skrzyzowaniach to wgole patologia sie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykliści wiele rzeczy "muszą"robić na drodze, jechać całym pasem, wyprzedzać z prawej i lewej strony, nagminnie łamać przepisy, przekraczać prędkość 2-lub 3-krotnie, hałasować fajerami ponad normę.Czują się przy tym bezkarni, to co im tam czerwone światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo na Orkana i Kraśnickiej przy Orlenie ( dotyczy lewoskrętów). W lecie. A co oni teraz sprawdzą, podjada służbowym samochodem na skrzyżowanie, zapalisię zielone i wszystko OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czekać w taki mróz na motorze to trochę przesada, ;pppppppp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTO-CYKLIŚCI napisał:
Motocykliści wiele rzeczy "muszą"robić na drodze, jechać całym pasem, wyprzedzać z prawej i lewej strony, nagminnie łamać przepisy, przekraczać prędkość 2-lub 3-krotnie, hałasować fajerami ponad normę.Czują się przy tym bezkarni, to co im tam czerwone światło.
Ty musisz być głupi, my musimy robić inne rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze gorzej - rowerem. Jechałem kilka razy Krasnicką w stronę Kraśnika i chciałem skręcić w Orkana. Skończyło się zsiadką z roweru i przeprowadzeniem przez przejścia dla pieszych. Ale rower nie waży 175 kg. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej zamieszczam linki do filmików o których jest mowa w artykule. http://www.youtube.com/watch?v=bOcFHg2GGf0 http://www.youtube.com/watch?v=e6iCX6U8P6M Ciekawy jestem, co by zrobiła Policja widząc gościa przejeżdżającego na czerwonym? Dało by się z nimi dogadać, jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOCYKLEM JAK ŁEB W "KOKITKE" WSADZI TO NIE WIDZI NAWET JAKIE ŚWIATŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to działa na pole, to może by spróbować z magnesem neodymowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...