Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Widzew: Zadyma po meczu (wideo,zdjęcia)

Utworzony przez WEST, 2 września 2009 r. o 21:20 Powrót do artykułu
CZYLI NA MECZU BYŁ SPOKÓJ!!! ludzie na meczu 90 minut to doping bez bluzgów!!! na meczu ok. 3,5 tys. osób mimo iż klub ma pozwolenia na wpuszczenia 2,5 tys.!!! więc szukanie sensacji nie wiem co daje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokibice to ŚMIECI, a śmieci trzeba palić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego tego pedala co lezal na trawie puscili? Powinni lac i dobic! Ale pokolenie JP100% pokazalo sie jak zawsze tylko pokrzyczec umie i tyle pozniej sprint:) trening wykonany motór rozje***y!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie jak pałują jakiegoś szmaciarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmatą twoja matka jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szmatą twoja matka jest
Mówisz chyba o swojej cwelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0:50 na filmiku- jakiś kibol-bezmózg szczy na kompresor na stacji benzynowej- widać dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, media maja prawo o tym napisac. Niech jednak piszą to nie wyolbrzymiając sytuacji, tylko po to aby ich jutrzejsze gazety rozeszly sie w lepszym nakladzie. ja sie pytam gdzie była regularna bitwa, jakie zamieszki w innych czesciach miasta. Zreszta gazeta nie raczyłą nawet podac wyniku meczu, nie pokazałą zdjęc oprawy czy dopingu, Jest jednak od razu filmik z "zadymą"....Ja jestem zwykłym niedzielnym kibicem,zadnym tam pseduo hooliganem i innym JP,HWDP czy takie tam ;d. Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zadymiarz, ćwiercmozg itp. A bierze sie to glownie z przeklaman mediow ;/ szkoda, bo fajna atmosfere na stadionie (taka jak dzis) pomaga piłkarzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co na to Prezydent Miasta Lublina, przecież powinno mu zależeć na tego typu imprezach sportowych, jak nas widzą tak o nas później w całej Polsce opowiadają - a teraz zobaczyli jak policjanci bezradni? odpierają ataki pseudokiboli i nikogo nie złapali (jak widać na video to nawet im jeden świr uciekł...masaqra).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismak napisał:
Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zadymiarz, ćwiercmozg itp. A bierze sie to glownie z przeklaman mediow ;/ szkoda, bo fajna atmosfere na stadionie (taka jak dzis) pomaga piłkarzom
Jakich przeklaman mediow ?? przeciez wszystko widac na filmie, a stereotyp zostal tylko potwierdzony... nikt normalny nie sika na kompresor na stacji paliw ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź co ty wogole piszesz Jasiu RKS MOTOR PONAD WSZYSTKO>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja powinna strzelać z ostrej amunicji do tego bydła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak powinna działać policja jak z tym ćwierćmózgiem ale nie powinni go puszczać, na dołek, szybko sąd i do kamieniołomów na 5 lat, można w ten sposób powiększyć niejedne kamieniołomy tanim kosztem a i budulec na drogi dużo kosztuje bo robocizna droga, a tu za darmo thebil by pracował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to akcja wpisowa, zapraszam. Niech każdy kto uważa kibolskie bydło przedstawione na filmie za zgraję bezmózgów szkodzących Klubowi i Lublinianom, niech się wpisuje tak: CAŁY LUBLIN LEJE NA PSEUDOKIBICÓW MOTORU. Im więcej wpisów na forum, tym mniejsza radocha tych deb***i z urządzonej zadymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze, mam nadzieję, że zada Pan sobie na tyle trudu, jako autor tego tekstu na przeczytanie poniższego komentarza. Stwierdzam, że poziom Dziennika Wschodniego powoli zbliża się do dna. Na stronie głównej znajdują sie 3 tematy dotyczące zadymy i zachowania kibiców po meczu Motoru. Ale oczywiście nie zadał Pan sobie na tyle trudu, żeby podać wynik meczu, bądź też napisac o kulturalnym dopingu podczas meczu. Wszystko byle rozdmuchać sensacje - poziom Faktu albo SE. Po prostu wstyd Czytelnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY LUBLIN LEJE NA PSEUDOKIBICÓW MOTORU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycje dla tej bandy "kibiców" stwórzcie sobie klub w 4 lidze i róbcie co wam się podoba, to przez was w tym mieście nie będzie piłki na poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi....10&border=0 Jaki klubik tacy kibice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY LUBLIN LEJE NA REDSTAR !!! KIBICE MOTORU NIE POPIERAJA TAKIEGO ZACHOWANIA !!! DO REDAKCJI NAPISZCIE JAK BYLO NA STADIONIE I KTO ZROBIL ZAJ***STA ATMOSFERE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kak napisał:
Mam propozycje dla tej bandy "kibiców" stwórzcie sobie klub w 4 lidze i róbcie co wam się podoba, to przez was w tym mieście nie będzie piłki na poziomie
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami... jak WY (pseudo kibice Motoru)- chcecie oglądać wielką piłkę w dużym mieście?? by Wasz stadion był remontowany-budowany, a klub stawał się jakiś bardziej znaczący w Polsce?? Zapomnijcie... Sami takimi zachowaniami rujnujecie swój klub, skutecznie odsrtaszając ludzi, inwestorów- ogólnie tych, którzy mogliby w przyszłości wypromować Lubelski Klub Piłkarski Motor. Piszecie również, jak co poniektórzy z Was, że na meczu był kulturalny doping, elegancka oprawa i super atmosfera... Nic dziwnego, że media pomijają te fakty.... jeśli żywy przykład swojej kultury i "prawdziwego oblicza" dajecie w samym centrum miasta... Wstyd na całą Polske Panowie bo w żadnych innych miejscach jak w Lublinie tak często mecz nie kończy się na stadionie... Walki rodem z PRLu i Gomułkowskiej propagandy :// Nikogo nie naciskam nikogo nie szykanuje, ale zastanówcie się ludzie (bo podobno po to człowiek ma mózg) JAK WY CHCECIE MIEĆ KLUB Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, JEŚLI WASZ POZIOM TYLKO SKUTECZNIE NIWELUJE WYSILEK I WIZERUNEK KLUBU, a co za tym idzie... KASY... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...