Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak rany... w mordę dać - rozumiem skatować - nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastempnym razem koles sie dwa razy zastanowi zanim bedzie małolatki wyrywał moze z łopata troche przesadzili ale ogolnie nie zadarmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eloo a ty taki sam jak i oni inteligencja nie grzeszysz a wszystko za pomoca mlotka i przecinaka ale coz w naszym spoleczenstwie i takie prymitywne istoty zyja tylko czemu ktos przez nich ma cierpiec, jak ma za duzo energii niech sie rozpedzi i w sciane glowa uderzy napewno mu przejdzie a ty stracisz ochote na pisanie takich glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna Magda się nazywa i nie ma 17 lat, tylko 15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu co pisze gazeta to nie ma nawet 1/10 prawdy.... tak zmasakrować człowieka do czubów z nimi sami niech sobie zabiją kołek w tyłe.. człowiek nie ma wogóle narządów sprawnych... i nie wiadomo czy przeżyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE NIE PODRYWAL ZADNEJ KLIJETKI TYLKO JAKIES SWEDZI DZIURZE PO PARU WINACH ODWALILO I WSZYSCY SIE NA NIEGO RZUCILI TO JEST CHORE A ZARAZEM POWINNO SIE TEPIC TAKICH CZUBOW.MALO CZLOWIEK NIE ZGINOL TAK GO POBILI,NIECH DOSTANA NAWET DOZYWOCIE BO SIE IM NALEZY BEZ 2ZDAN TAKA PRAWDA A KIJA NIECH SOBIE SAMI WSADZA W d*** BO NA TO ZASLUGUJA BARANY POJABANE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto mamy następny przykład ŁAGODNEGO wyroku na BESTIACH. Człowiek , który ma ,,szczęście" przeżyć ( następstwem takiego bestialskiego pobicia , może być trwałe kalectwo), jest przez (NIE)SPRAWIEDLIWOŚĆ traktowany , jak ŚMIEĆ, natomiast BANDYTOM przeważnie ich czyn się ,,upiecze". Nawet , jak człowiek zostanie w bestialski sposób zamordowany, to obecne wyroki są po prostu ŚMIESZNE. Niech się biją w pierś Ci , co znieśli karę śmierci, bo to dla niektórych bandziorów byłby to jedyny sprawiedliwy wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPROSTU TRZEBA UWAŻAC Z KIM SIE CZŁOWIEK ZADAJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem tylko ciekawa co robila na takim ognisku 15-latka ktora wyszla na wakacje z domu dziecka? gdzie byla matka alkoholiczka? czy nie wiedziala jak konczy sie picie ze starszymi mezczyznami? ponad to uwazam ze za takie ponizenie czlowieka powinni dostac dozywocie. ich zachowania nic nie tlumaczy nawet molestowanie. mozna to bylo inaczej zalatwic( glosic na policje czy przylac w morde) ale wpychanie kija w d** to juz przesada@!!!!! czy ktos sie zastanowil co przezyl ten czlowiek?? uwazacie ze to byla przyjemnosc gdy te dziewczyny skakaly na niego z samochodu? mezczyzna moze juz nigdy z tego nie wyjsc a oni zostali skazani za pobicie ze szczegolnym okrucienstem????????? ludzie to juz choree. gdzie jest sprawiedliwosc?? gdyby nie to ze ci zbrodnialcy sami sie wydali ze przyjechali tylko wodke do sklepu to byliby zakopali tego czlowieka!!!! i tu zadnego molestowania nie bylo!!! nie pieprzcie glupot. dziewczyna ktora ma 20 lat i druga 15 z mezczyznami po 40-stce w lesie? nikogo to nie zastanowilo? Mezczyzna byl katowany w okrutny sposob. Mysle ze zadna normalna osoba a tym bardziej dziecko 15 letnie nie przynosi sznurka i szpadla zeby zakopac czlowieka. dostana kilka lat i za kilka miesiecy wyjda a czlowiek ktory zostal juz pokrzywdzony na cale zycie dostanie jakies odszkodowanie?? natomiast ten mezczyzna ktory go rowniez pobil byl juz karany za pobicie matki takze uwazam ze to nie byla wina ofiary... Kto zna te dziewczyny to wie ze to patologia i nawet ta 15-latka powinna zostac skazana na wiezienie a nie jakis poprawczak!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykul to same bzdury!!!!! dziennikarze to powinni troche dokladniej opisywac zdarzenie a nie wymyslac nowe historie!! nikt nikogo nie molestwowal a osoby ktore go pobily to same menele!!! lacznie z 15 latka ktora poszla do lasu w jednym celu. zreszta co robila w lecie ze starymi ludzmi? zapytajcie jej matke dlaczego puscila dziecko w takie miejsce??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny być znacznie surowsze kary. nawet za morderstwo dają góra kilka lat i morderstwo zmieniają na pobicie ze skutkiem śmiertelnym nawet jak ktoś celowo weźmie ze sobą ten młotek czy szpadel. SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ten artykul i nie miesci mi sie w glowie ze ktos nie wiedzac dokaldnie co tam sie stalo pisze takie bzdury... Ja razem z kolegami znalezlismy tego mezczyzne i wcale nie bylismy uczestnikami tej libacji... postaramy sie aby osoba ktora napisala te bzdury sprostowala to... to jest nie w porządku ze za uratowanie komus zycia jakis dziennikarzyna robi z nas meneli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yedwddd napisał:
ten artykul to same bzdury!!!!! dziennikarze to powinni troche dokladniej opisywac zdarzenie a nie wymyslac nowe historie!! nikt nikogo nie molestwowal a osoby ktore go pobily to same menele!!! lacznie z 15 latka ktora poszla do lasu w jednym celu. zreszta co robila w lecie ze starymi ludzmi? zapytajcie jej matke dlaczego puscila dziecko w takie miejsce??
a Ty skąd wiesz ze to bzdury?????Załoze sie ze jesteś tym menelem i z ta nastolatka do lasu sie wybrałeś,bo widze ze taki poinformowany jestes jakbys tam był i we wszystkim brał udział?A matke 15-latki tez pewnie znasz to moze zapytaj ja czemu pusciła dziecko w takie miejsce i nas szanownie poinformuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty panna jak nie wiesz co sie dzialo to sie lepiej nie wypowiadaj, sa osoby ktore uratowaly tego czlowieka i wiedza jak bylo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiejskie plotki..: osoba poszkodowana podobno kiedys zabiła siedemnastoletniego chłopca niedaleko miejsca gdzie sam został napadniety. Ludzie ktorzy to zrobili powinni siedziec w wiezieniu poniewaz stanowia zagrozenie dla innych mieszkancow. Jesli zostana wypuszeczeni nie wychodze z domu. Znecanie sie ze szczegolnym oktocienstwem + usiłowanie zabojstwa - tak sie zgodze. W koncu szpadel nie był narzedziem tortur tylko odrazu wiadomo po co został przyniesiony. Artykuł to wg mnie bzdury. Niech pan dziennikarz bardziej sie postara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam ze najbardziej drazni mnie tytuł. 50 letni facet podrywał dziewczyny w wieku 15/17 i 20 na ognisku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w tytule masz że ma 50 lat. To że Ty czy ja go znamy to nic nie świadczy. Nie jestem za nikim bo to jedna wielka melina i popieprzeńcy, gość powinien siedzieć z dziećmi w domu a nie latać po lesie z małolatami. Ten co mu to zrobił to wcześniej czy później wiedziałem że do czegoś takiego dojdzie bo mózg już miał dobrze zalany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś z was wie czy ten mężczyzna W.(sprawca) wyszedł już z aresztu, bo krążą takie plotki ? A co z pobitym czy dochodzi do zdrowia? Informacje a raczej plotki są tak bardzo różne, że nie wiadomo co jest prawdą. Słyszałem nawet, że pobity nieżyje - to dopiero paranoja jak można takie ploty roznosić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx* napisał:
Może ktoś z was wie czy ten mężczyzna W.(sprawca) wyszedł już z aresztu, bo krążą takie plotki ? A co z pobitym czy dochodzi do zdrowia? Informacje a raczej plotki są tak bardzo różne, że nie wiadomo co jest prawdą. Słyszałem nawet, że pobity nieżyje - to dopiero paranoja jak można takie ploty roznosić !!!
JA SŁYSZAŁAM, ŻE ZMARŁ W SZPITALU NA STASZICA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, faceta wczoraj pogrzeb był!!! A tak w ogóle, to matka tej 15-latki większość czasu spędza w psychiatryku, niż w domu. Ojciec, to alkoholik, który pracuje za papierosy i wino. Dlatego wylądowała w domu dziecka. Dodatkowo w tej rodzinie to same jakieś kazirodcze dzieci... wiem, to z bardzo dokładnego źródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...