Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mozart lula u najlepszych

Utworzony przez alania, 25 października 2007 r. o 19:27 Powrót do artykułu
To co zawarte w artykule to coś niesamowitego skoro dzieci ktore chodzą do tego przedszkola to NOVUM że słuchają muzyki moje dziecko chodziło do innego przedszkola parę lat temu i też panie utulały do snu w podobny sposób ale nie reklamowały się na łamach gazety tylko OPIEKOWAŁY się dziećmi a nie chwaleniem się.Mili państwo chyba nie tędy droga a może ktoś próbuje uzyskać awans albo ma znajomości w tej gazecie?To wszystko jest takie nieszczere.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję przedszkolom nr 13 i nr 49 !!! Co do samego konkursu mam jednak spore zastrzeżenia.Konkurs ogłoszono kilka mies. temu. W myśl regulaminu najlepsze przedszkole mieli wybrać rodzice wraz z ekspertami. Głosy rodziców miały stanowić o wygranej w 80 %. W dniu zakończenia glosowania przedszkole nr 13 miało 10 głosów, przedszkole nr 49 : 4 głosy a przedszkole nr 50: miało 58 głosów. " Eksperci” zadecydowali o innej kolejności nie fatygując się do przedszkola ani nie kontaktując się z nim w żaden inny sposób. Ciekawostką jest fakt , ze ilość głosów zaczęła się gwałtownie zmieniać tuż po ogłoszeniu wyników. Argumenty o bezpiecznym placu zabaw, mebelkach w odpowiednim rozmiarze, doszkalaniu nauczycieli, dobrych kontaktach z rodzicami, teatrzykach i zasypianiu przy muzyce nie są przekonujące bo wszystko to można powiedzieć także o naszym przedszkolu. Jak nie trudno się domyślić moje dzieci chodzą do przedszkola nr 50. Co by tam sobie "eksperci” nie pisali jest to wspaniałe przedszkole. Dzieci chodzą tam z radością. Cudowna kadra zapewnia miłą i ciepłą atmosferę. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na blog przedszkola: www.przedszkole50wlublinie.smyki.pl tak, tak "nasze” Panie nie tylko są do naszej dyspozycji w czasie pracy ale też biegają z aparatami a wieczorami redagują stronę internetową gdzie możemy sobie na bieżąco sprawdzać " co tam w przedszkolu słychać?” My rodzice głosując wypełnialiśmy kilkunastostronnicowe ankiety ujawniając swoje dane osobowe. Jury nas kompletnie zlekceważyło. Jesteśmy rozczarowani i zniechęceni do innych tego typu plebiscytów. Ponieważ nie udało się inaczej to na tym forum chcę naszym Paniom serdecznie podziękować za serce i zaangażowanie jakie wkładają w wychowanie naszych dzieci. Jesteśmy szczęśliwi , że nasze dzieci chodzą do przedszkola nr 50. Od nas rodziców i naszych dzieci dostajecie tytuł " Najlepsze Przedszkole”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję przedszkolom nr 13 i nr 49 !!! Co do samego konkursu mam jednak spore zastrzeżenia.Konkurs ogłoszono kilka mies. temu. W myśl regulaminu najlepsze przedszkole mieli wybrać rodzice wraz z ekspertami. Głosy rodziców miały stanowić o wygranej w 80 %. W dniu zakończenia glosowania przedszkole nr 13 miało 10 głosów, przedszkole nr 49 : 4 głosy a przedszkole nr 50: miało 58 głosów. " Eksperci” zadecydowali o innej kolejności nie fatygując się do przedszkola ani nie kontaktując się z nim w żaden inny sposób. Ciekawostką jest fakt , ze ilość głosów zaczęła się gwałtownie zmieniać tuż po ogłoszeniu wyników. Argumenty o bezpiecznym placu zabaw, mebelkach w odpowiednim rozmiarze, doszkalaniu nauczycieli, dobrych kontaktach z rodzicami, teatrzykach i zasypianiu przy muzyce nie są przekonujące bo wszystko to można powiedzieć także o naszym przedszkolu. Jak nie trudno się domyślić moje dzieci chodzą do przedszkola nr 50. Co by tam sobie "eksperci” nie pisali jest to wspaniałe przedszkole. Dzieci chodzą tam z radością. Cudowna kadra zapewnia miłą i ciepłą atmosferę. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na blog przedszkola: www.przedszkole50wlublinie.smyki.pltak, tak "nasze” Panie nie tylko są do naszej dyspozycji w czasie pracy ale też biegają z aparatami a wieczorami redagują stronę internetową gdzie możemy sobie na bieżąco sprawdzać " co tam w przedszkolu słychać?” My rodzice głosując wypełnialiśmy kilkunastostronnicowe ankiety ujawniając swoje dane osobowe. Jury nas kompletnie zlekceważyło. Jesteśmy rozczarowani i zniechęceni do innych tego typu plebiscytów. Ponieważ nie udało się inaczej to na tym forum chcę naszym Paniom serdecznie podziękować za serce i zaangażowanie jakie wkładają w wychowanie naszych dzieci. Jesteśmy szczęśliwi , że nasze dzieci chodzą do przedszkola nr 50. Od nas rodziców i naszych dzieci dostajecie tytuł " Najlepsze Przedszkole”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, ze nikt tego przedszkola nie oglądał, takie wspaniałe to ono wcale nie jest. Moje dziecko wcale nie jest zadowolone i ja też, ale jest najbliżej domu i tylko tu były miejsca. Tak naprawdę nic się nie dzieje w ty przedszkolu 13, a plac zabaw-zwyczajny stary i brzydki. Cieszę się, ze przedszkole mojego dziecka stało się znane, ale chyba po znajomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...