Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możemy się podzielić: Przekaż 1 procent podatku

Utworzony przez Kali, 3 lutego 2013 r. o 08:57 Powrót do artykułu
[*]Zawsze przekazuje 1%, co roku innej fundacji. Ale przed przekazaniem zawsze sprawdzam sprawozdanie finansowe za zeszły rok z szczególnym uwzględnieniem kwot w rubrykach - cele statutowe i koszty własne wraz z kosztami pracowników. I co się okazje ?? Polowa to fikcja, a nie fundacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej przekazywać na zwierzęta, które pomocy potrzebują i będą dalej żyć, albo na coś co przyda się na setek tysięcy osób np.: sprzęt, a nie dla konkretnej jednej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kali napisał:
[*]Zawsze przekazuje 1%, co roku innej fundacji. Ale przed przekazaniem zawsze sprawdzam sprawozdanie finansowe za zeszły rok z szczególnym uwzględnieniem kwot w rubrykach - cele statutowe i koszty własne wraz z kosztami pracowników. I co się okazje ?? Polowa to fikcja, a nie fundacje...
Też przeglądam sprawozdania finansowe fundacji, nim przekażę swoje pieniądze. Czasami mam wrażenie, patrząc na składy zarządów, wydatki na wynagrodzenia że niektórzy zrobili z tego "biznes rodzinny" .... o fundacjach które nie raczą opublikować sprawozdanie, nawet nie wspominam, a są takie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze ilekroć jakaś gazeta napisze o 1 % ,jest to artykuł o hospicjum małego księcia.Nie przeczę,że jest to dobra organizacja,jednak można wspomóc ich znacznie więcej.W lublinie i okolicach też sa inne hospicja,które potrzebują pomocy.Odsetek ludzi starszych w hospicjach jest dużo większy niz dzieci.Efekt mamy.Jedni budują twierdze a inni nie mają nic,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ PLAKATY HIEN Z CARITASU NA ULICACH WSIOWEGO LUBLINA, GDZIE NAJWIĘCEJ CHYBE W POLSCE BLOKOWISK.MARKETÓW I KOŚCIOŁÓW!!BRUD NA ULCACH, ALE TO KATO WŁADZY Z PłO I PiS NIE OBCHODZI!!NIE DAJCIE SIĘ POLACY MAFII Z K.K. ROBIĆ W BALONA I TAK MILIONY DOSTAJĄ Z BUDŻETÓW MIAST, GMIN, MINISTERSTW, DIABEŁ SAM NIE WIE CHYBA ILE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na billboardach Hospicjum im. Małego Księcia, które stanęły w Lublinie.... Ile kosztowały te bilboardy?Zamiast wydawać pieniądz na głupstwa,zupełnie z powodzeniem można by zasilić kasę bractwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspierać te organizacje, które są sprawdzone i już od dawna pomagają potrzebującym. Prosimy o przekazanie 1% na działalność Polskiego Czerwonego Krzyża w Lublinie: KRS: 0000225587
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img35.imageshack.us/img35/1810/banerwiekszy.jpg http://jasylwia.blogspot.com Mam na imię Sylwia. Od 6 roku życia poruszam się na wózku inwalidzkim. Moim marzeniem jest być bardziej samodzielna. Wiem, że jest coraz więcej osób które proszą o wpłacanie 1%. Niektórzy mogą pomyśleć, że co to za cel? Że jest za mało ważny, zbyt błahy aby z tego powodu zbierać 1%. Pytanie tylko, kto i w jaki sposób ma ocenić, które są ważne, a które nie?.. Zastanawialiście się kiedyś jak to by było gdybyście byli zawsze zależni od kogoś? Gdybyście nie mieli samochodu, nie było by możliwości pojechać autobusem czy pociągiem gdziekolwiek, ponieważ telekomunikacją nie jest dostosowana do osób niepełnosprawnych. Gdyby wyjazd do kina musiał być planowany z dużym wyprzedzeniem, gdyby nawet wizyta u dentysty była problemem, bo nie ma jak tam dojechać? Ja tak mam. Chcę być bardziej samodzielna i niezależna. Chciałabym zrobić prawo jazdy i kupić samochód dostosowany do moich potrzeb. Chciałabym po prostu żyć..... Czy to błahy powód aby prosić o pomoc, wsparcie? Oceńcie sami . . KRS: 0000270809 Cel szczegółowy: Sylwia Domaszk,1016 ZA KAŻDĄ NAJMNIEJSZĄ POMOC SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...