Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możesz wynająć "Domek Saski". Licytacja czynszu od wysokiej stawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 12:34 Powrót do artykułu
LSS wszystko jest w stanie zarżnąć. Jak planują inwentaryzacje w poniedziałek po nie handlowej niedzieli czy mieszają bułki czerstwe z świeżymi to co się dziwić że im interes nie szedł... A obsługa wygląda jakby siedziała w sklepie za karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak Żuk wspiera przedsiębiorców. Na dzień dobry dowala czynsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowi komuszego ZSL zabrakło argumentów. Został wypędzony przez rolników! - Musimy was wygonić, jesteście złodziejami polskiej wsi! Zdrajcy! - usłyszeli ZSL-owscy na odchodne.   w w w.facebook.com/MAGISMISERICORDIA/videos/2008291629431364/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 zł/mkw to dużo? Może i tak, ale to ciągle mniej niż płaci miasto najmując HURTEM dziesiątki tys. mkw od zaprzyjaźnionych dewelocwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po remoncie kapitalnym otworzyli "Jubilata". Dwa tygodnie później na drzwiach wisiała kartka o inwentaryzacji. Według napisu miała ona trwać 10 dni!!!!!! W świeżo otwartym sklepie. Chyba nie ma gorszego dziadostwa niż LSS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja se to wynajme i bede se dziewuchy tam sprowadzal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawka musi być tak wysoka aby nikt nie zagroził zachodnim baron w ich biznesie.Przeciez wszyscy wiedzą że obecny prezydent ma w nosie rodzimych przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to mam nieodparte wrażenie, że nie zapinają wam się synapsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawka będzie niska to będzie zarzut że wynajmuje się swoim za grosze a my za to musimy płacić wysokie podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam od 8357 do 10642 dolarów tygodniowo i wiesz, że to najprostsza praca, o której słyszałem. Muszę po prostu natknąć się na niektóre strony internetowe i moja praca jest kompletna. Mogę pracować z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, ciesząc się m0im życiem i uwielbiam to robić. Możesz też zrobić to samo, ... odwiedzając tę stronę .......... ➥➥ ➥ ➥➥ CashPay40.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana obsługi w sklepie na pana Balcera była ostatnią z najlepszych decyzji. W końcu mogę się poczuć w tym LSSie jak w filmie Bareji. Tylko Zmieńcie jeszcze koszyki na te z minionej epoki - druciaki to będzie komplet !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...