Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Można już jechać fragmentem zachodniej obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2016 r. o 10:07 Powrót do artykułu
zdjęcie nie oddaje tego o czym stanowi tekst, jest wręcz sprzeczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdze tą trasą codziennie, nawet kilka razy, przejechałem nawet dzisiaj, ale tego waszego opisu przejazdu nie jestem w stanie zrozumieć. Żeby tak zagmatwać trzeba mieć talent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś mapka by rozjaśniła ten opis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie pokazuje starą drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
treść tego tłumaczenia to groch z kapustą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wszystko rozumiem - bo przy pz8 (dla niedoinformowanych - przejście dla zwierząt nad obwodnicą - pierwsze w woj. lubelskim) był zrobiony tymczasowy objazd. a tak się teraz jeździ: ***i.imgur.com/esy3wnx.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie są trzy kropki trzeba wstawić "***" bez cudzysłowów - inaczej znowu wstawi mi kropki :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto mapka ***i.imgur.com/esy3wnx.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej są kropki więc inaczej, trzeba wstawić: h t t p : / / bez spacji oczywiście. Teraz przejdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wlkeić w przeglądarkę to co widać bez żadnego dodawania i też będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prościej chyba się nie da napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co nie rozumieją ******openstreetmap.org/#map=15/51.2086/22.4483
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyna pojechalby i zrobil aktualne zdjecie. Gowniarzy zatrudniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica jest OK. Ale wyjazd z Lublina wydłużył się zatem o jakiś km i konieczność stania w korku na rondzie. Często wąskie gardła korkują inne dobre rozwiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korek na rondzie to efekt kierowców nie zwracających uwagi na oznakowanie. Wczoraj wielu chciało jechać tak jak ostatnio. Pracownicy Budimexu stojący na rondzie informowali ich o zmianach i dopiero potem nierozgarnięci kierowcy jechali tak jak powinni. Takie problemy będą jeszcze zapewne przez kilka dni aż ci co jeżdżą na pamięć nauczą się czytania znaków i na własne oczy przekonają się że stara droga przez las jest ślepa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...