Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK: Inwalidzi oraz emeryci czyli autobusy z długim stażem

Utworzony przez ~marcin~, 24 lipca 2009 r. o 00:40 Powrót do artykułu
Ja tam wolę jechać w starym Ikarusie bądź Jelczu, niż w tych "plastikowych" nówkach (solarisy i inne )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak jazda Ikarusem w upały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wolę jechać w mojej dacii logan z KLIMATYZACJĄ !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Ja tam wolę jechać w starym Ikarusie bądź Jelczu, niż w tych "plastikowych" nówkach (solarisy i inne )
No tak. Fascynuje cię pewnie ten zewsząd wydobywający się smród spoconych starych bab....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kraśnika to już nie łaska uwzględnić? Najstarszy autobus jest z 1993 roku, następnie 2x1996, 1997, 1998, 4x2001, 2x2005, 2006, 2009.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
A Kraśnika to już nie łaska uwzględnić? Najstarszy autobus jest z 1993 roku, następnie 2x1996, 1997, 1998, 4x2001, 2x2005, 2006, 2009.
Bo Kraśnik to zadupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam pytań: mercedesy ale bez klimy - w dzisiejszych czasach bez klimy to sobie można... nie lepiej było kupić pewnie tańszego solarisa ale z klimą> ? A może będą montować klimę do tych merolków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
No tak. Fascynuje cię pewnie ten zewsząd wydobywający się smród spoconych starych bab....
Wymienione przez Ciebie "zjawisko" występuje również w pojazdach nowszego typu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pioter napisał:
nie mam pytań: mercedesy ale bez klimy - w dzisiejszych czasach bez klimy to sobie można... nie lepiej było kupić pewnie tańszego solarisa ale z klimą> ? A może będą montować klimę do tych merolków ?
tak sie składa że te mercedesy były tańsze od solarisów, dlatego wygrały przetarg..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...