Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK Lublin montuje trzy nowe trolejbusy

Utworzony przez PL, 19 lutego 2011 r. o 11:00 Powrót do artykułu
Pamiętam jak w czasach głębokiego PRLu mój wujek Pan Doktor wieczorami składał maluchy w swoim garażu, które kupował po "załatwianiu" z polmozbytu w częściach! Widzę że nasze"MPK" idze w ta sama stronę !Mam propozycję niech zaczna skałdac coś fajnego np w Usa można kupic zestawy repliki Shelby Cobra do montażu we własnym zakresie ,to by było coś a nie jakieś tam szelkowce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Czesław 3 lata temu mówił, jak kupili te nadwozia że będą to autobusy... A zapomniałem, w MPK pracuja takie barany że nie sprawdzili pod jaki rodzaj silnika są te nadwozia wyprodukowane. Gratulujemy sukcesu, 3 lata na montaż jednego auto/trolejbusu to naprawdę niezły wynik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że MPK "własnymi siłami" montuje te pojazdy - będziemy mieli łącznie 33 nowe trolejbusy. Martwią mnie tylko dwie rzeczy. Po pierwsze to jakaś dziwna chęć Pana Prezesa Rydeckiego do "kasowania" (złomowania) autobusów przegubowych (18 m), plus sprzedaż 18 metrowego Solarisa Urbino CNG we wrześniu 2009 r. dla MPK w Radomiu I nic w zamian - czyli tylko dla Lublina autobusy 12 metrowe. Czy Pan Prezes MPK Lublin też jeździ przeładowanymi, krótkimi autobusami? Informacje o zakupie na przełomie stycznia i lutego 2011 r. 8 lub 9 przegubowych Mercedesów z Łodzi okazały się nieprawdą. Druga sprawa to nasze lubeskie ulice (ich okropny stan), na których az żal jest eksploatować nowe pojazdy MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze,że będą mieć niską podłogę dla inwalidów. Szkoda tylko,że tak mało inwalidów na wózkach z tego korzysta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 nowe trolejbusy w tym roku już nieaktualne. Będzie tylko 15 i jeśli mpk zdąży, a chyba im się nie spieszy, to skończą te 3 jelcze w tym roku. Może dziennik napisałby, że informacja podana wcześniej przez mpk o zakupie 30 solarisow w tym roku jest nieaktualna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż trzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten lubelski tabor to złom - powinni wymienic wszystkie - kupić z klimatyzacją -- wylezc z zaścianka żałosne miasteczko ten Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...