Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK Lublin: W nowym autosanie pękła szyba. Ranna pasażerka

Utworzony przez marianoitaliano, 11 września 2011 r. o 17:25 Powrót do artykułu
jejku, jeżeli kobita nie trzymała się poręczy jak nakazują przepisy i rozsądek i rąbnęła z całej siły w szybę to ciężko się dziwić, ze pękła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając ten artykuł ma się złudne wrażenie, że szyba pękła sama, a tym czasem została brutalnie rozbita przez jakąś nieuważną pasażerkę [: Ehhh... szkoda, że nie ma filmiku z monitoringu :> Ciekawi mnie też o czym ta kobieta myślała i kto zapłaci za wyrządzone przez nią szkody? .
Ostatnio edytowany 11 września 2011 r. o 18:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jw, nagłówek jest z innej bajki... siła uderzenia bezwładnego ciała przy gwałtownym hamowaniu może być zaskakująco duża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno podobny przypadek był w Mercedesie Conecto. Pewnie wtedy to też była wina Autosana, ZTM-u i MPK. Ale oczywiście pismaki z kuriera i dennika wschodniego slinią się na temat "autosan" "komunikacja miejska" i "ztm". A to wypadek jak każdy inny. Jakby sie trzymała poręczy to by szyby nie wybiła. I nie wierzę, że szyba zbiła się inaczej niż w drobny mak, wbrew temu co piszą "spece z pewnych for dyskusyjnych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy skończy się w Lublinie parcie na to żeby za wszelką cenę dopiec Rzeszowowi i podkarpaciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano, wtedy kolego kiedy przestaniecie się panoszyć po całym kraju, błaźić i oszukiwać. Podkarpackie cwaniaki ochemłaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem wykorzystujecie wykonane przeze mnie zdjęcie bez mojej zgody? Jak tak dalej pójdzie to w końcu sprawa skończy się w sądzie. Nie mam ochoty wspierać osób przeprowadzających nagonkę na SFA. Zezwolenie wydałem jedynie Marcinowi z MM Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr K napisał:
Nie tak dawno podobny przypadek był w Mercedesie Conecto. Pewnie wtedy to też była wina Autosana, ZTM-u i MPK. Ale oczywiście pismaki z kuriera i dennika wschodniego slinią się na temat "autosan" "komunikacja miejska" i "ztm". A to wypadek jak każdy inny. Jakby sie trzymała poręczy to by szyby nie wybiła. I nie wierzę, że szyba zbiła się inaczej niż w drobny mak, wbrew temu co piszą "spece z pewnych for dyskusyjnych".
Otóż możesz się zdziwić. Wczoraj jadąc 55 trzymając się poręczy drzwi, podczas ostrego hamowania uderzyłem ramieniem w szybę, która poszła w drobny mak. Mimo, że się TRZYMAŁEM siła bezwładności była tak silna, że mnie wyrwało do przodu. Muszę dodać, że tej szyby prawie nie poczułem, czyli mogę wnioskować, że była bardzo krucha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bert napisał:
Otóż możesz się zdziwić. Wczoraj jadąc 55 trzymając się poręczy drzwi, podczas ostrego hamowania uderzyłem ramieniem w szybę, która poszła w drobny mak. Mimo, że się TRZYMAŁEM siła bezwładności była tak silna, że mnie wyrwało do przodu. Muszę dodać, że tej szyby prawie nie poczułem, czyli mogę wnioskować, że była bardzo krucha...
zapłaciłeś za wyrządzone szkody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...