Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za rządów karła i jego statystów Polska nigdy się nie rozwinie. Demokracja została zdeptana! Jeżeli będę chciał kawę posypaną wyczesaną sierścią z kota i jego uryną to nic nikomu do tego! NIC! Tego chcę i tego wymagam, a sanepid może wąchać publiczne toalety czy po sraniu nie został odpad na posadzce. Przeżywamy taki sam najazd jak w 1939 r. Karzeł=hitler, duda=gebels, szydło=gering, a szmacierewicz=himler o ziobrze jako ewie braun nie wspomnę. Polska upada, a wszystkie najważniejsze decyzje są podejmowane po cichu w kryjówkach. Pierwsze co trzeba obalić to twierdzę Toruń i nadajniki. Łącznościowiec SS rydzyk pierze brudne pieniądze w kościołach. Kiedy będzie porządek w tym kraju?! Kiedy przestaną ginąć Polscy przedsiębiorcy i Polska demokracja? Donald! Bronek! Ewka! Wracajcie! Przepraszamy! Róbcie dalej to co robiliście! Było na prawdę dobrze!
No może nie dobrze ale na pewno poprawniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak masz zamiar pieścić krocze swojej kobiety to najpierw przemywasz spirytusem czy jodyną?  Bułkę przez bibułkę, a chu ja gołą ręką? Pakuj manatki i zmień kraj. Tu długo nie pożyjesz francuski piesku. 
  Fuj, jesteście siebie warci... A mnie uczono, że nawet  chleb należy opiec  nad gazem, aby wyeliminować   cudze  brudne  na nim  łapy, które nie wiadomo, gdzie wcześniej  były i na  czym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak masz zamiar pieścić krocze swojej kobiety to najpierw przemywasz spirytusem czy jodyną?  Bułkę przez bibułkę, a chu ja gołą ręką? Pakuj manatki i zmień kraj. Tu długo nie pożyjesz francuski piesku. 
i gdzie mój post??? NIgdy tam nie pójdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę powodować się na decyzje sanepidu krakowskiego. Funkcjonuje kawiarnia, byłam i wyglada to tak samo, z tym ze warunki troszkę słabsze.
powodować się na decyzję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mieszkaniu mam kota i 2 psy i jemy i nie chorujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie są przepisy no i niestety, pretensje miejsce do góry, to ona wydaje te przepisy,
raczej trzeba sie zastanowic komu podpadli... badz dla kogo stanowia niewygodna konkurencje, nic nie dzieje sie przypadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie mój post??? NIgdy tam nie pójdę!
nie musisz wulgarny hamie, twoje miejsce jest w rynsztoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Unii maja sprawę wygraną. Taka kawiarnia doskonale służy polityce depopulacji w naszym malowartosciowym kraju wg. zaleceń Klubu Rzymskiego. Koty roznoszą wiele chorób, przede wszystkim toksoplazmozę, odpowiedzialna za większość poronień. Inne przenoszone przez koty choroby to np. choroba kociego pazura, toksokaroza, chlamydia, wścieklizna, świerzb, czy grzybica. Smacznego.
a kaczor jest zdrowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martwcie się o rządy trola kaczora i jego świty a nie zamieszanie o kilka kotów i filiżankę kawy
niepotrzebnie sie martwisz wszak na samym szczycie najwazniejszy jest kot potem dopiero kaczor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co w ogóle istnieje taka instytucja jak sanepid. Gdybym uważała za niehigieniczne towarzystwo kotów podczas spożywania posiłków lub picia napojów nie korzystałabym z oferty Mrau Cafe. Dlaczego taką decyzję podejmuje za mnie sanepid?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że to sama Irwina Nikiel podpowiedziała im to rozwiązanie, bo się kobitka trochę rozpędziła z podejmowaniem decyzji w tej sprawie, a wplątanie innych inspekcji w ten ,,problem,, nie przyniosło efektu więc niby to przypadkiem padło zapewne zdanie ,,A gdyby Pan zrobił tak i tak to by problemu nie było,,.  No nie ma to jak dbać o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli. Jak się znajdzie ktoś kto się stawia to podkulić ogon i sp...., albo wkręcić inną inspekcję. Cały sanepid.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że to sama Irwina Nikiel podpowiedziała im to rozwiązanie, bo się kobitka trochę rozpędziła z podejmowaniem decyzji w tej sprawie, a wplątanie innych inspekcji w ten ,,problem,, nie przyniosło efektu więc niby to przypadkiem padło zapewne zdanie ,,A gdyby Pan zrobił tak i tak to by problemu nie było,,.  No nie ma to jak dbać o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli. Jak się znajdzie ktoś kto się stawia to podkulić ogon i sp...., albo wkręcić inną inspekcję. Cały sanepid.
Zainteresowany, czy zazdrosny? Bo inicjatywa właścicieli bardzo fajna, a p.urzędniczka, nawet jeśli jej się "wymknęło", to postąpiła bardzo dobrze, po ludzku - urzędnicy nie powinni być wrogami petentów. Przeciwnie: powinni służyć im radą, jak mają żyć w państwie, gdzie prawo jest tak napisane, że nawet prawnicy mają problem z przełożeniem go na język polski. Prawo w dzisiejszej Polsce ustanawiali komuniści i to im zależy na tym bałaganie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię koty, ale zbyt długo się gotują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo=urząd wie lepiej niż niemądry obywatel. Dobrze że ma się kto nami opiekować bo ja nie wiem gdzie mogę coś zjeść. Dzięki rekomendacji urzędu niezginę z głodu. Uff jesteśmy uratowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pić kawe patrząc jak kot liże sobie rowa, bezcenne ;) ja pier**le ludziom sie w glowie przewraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Unii maja sprawę wygraną. Taka kawiarnia doskonale służy polityce depopulacji w naszym malowartosciowym kraju wg. zaleceń Klubu Rzymskiego. Koty roznoszą wiele chorób, przede wszystkim toksoplazmozę, odpowiedzialna za większość poronień. Inne przenoszone przez koty choroby to np. choroba kociego pazura, toksokaroza, chlamydia, wścieklizna, świerzb, czy grzybica. Smacznego.
Interesuje mnie, skąd ma Pan/i informacje na temat tego, że toksoplazmoza jest odpowiedzialna za większość poronień? Proszę o źródło, być może dowiem się przy okazji czegoś nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowany, czy zazdrosny? Bo inicjatywa właścicieli bardzo fajna, a p.urzędniczka, nawet jeśli jej się "wymknęło", to postąpiła bardzo dobrze, po ludzku - urzędnicy nie powinni być wrogami petentów. Przeciwnie: powinni służyć im radą, jak mają żyć w państwie, gdzie prawo jest tak napisane, że nawet prawnicy mają problem z przełożeniem go na język polski. Prawo w dzisiejszej Polsce ustanawiali komuniści i to im zależy na tym bałaganie. 
Zainteresowany rozwojem sytuacji. Niby o co zazdrosny ? Ciekaw jestem czy twój entuzjazm do żarcia z kotami w miejscu publicznym będzie taki sam jak kot podrapie twoje dziecko np. po twarzy. Czekam na pierwsze takie wydarzenie - bo na pewno ono nastąpi. A to że urzędnicy powinni pomagać to inna sprawa i zgadzam się z tym w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem tych co krytykują.jezeli człowiek ma ochotę to idzie do kawiarni z kotami a jezeli nie to idzie do chmielewskich.po co tyle złośliwości w społeczeństwie.ja miałam kiedys dwa koty i potem urodzilam dwie zdrowe śliczne dziewczynki a teraz mamy psa i wszyscy jesteśmy zdrowi i szczęśliwi.i po co te wszystkie głupie wpisy na temat zwierzaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Klient ma oczywiście prawo zjeść czy wypić na miejscu, ale robi to na własną odpowiedzialność". Dlatego sądzę ze sanepid jest w polsce niepotrzebny i jest szkodnikiem wolnego rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kawiarnia została stworzona dla osób, które lubią koty, nie dla tych którzy tych zwierząt nie lubią. Po co więc ta dyskusja i opluwanie miejsca. Sanepid kieruje się swoimi prawami. Właściciele kawiarni powinni znaleźć najlepsze rozwiązania, żeby nie doszło do takiej sytuacji. Problem został rozwiązany. Wypije herbatę na własną odpowiedzialność w towarzystwie przyjaznych kociaków. Ludzie, więcej pozytywnego nastawienia i tolerancji dla dobrych pomysłów. Cieszę się, ze takie miejsce powstało, wiele wspaniałych kociaków znajdzie nowe domy wnasząc dużo radości w życie ich właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...