Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stokrotka też nie lesza.Zasuwają po 12 godzin i jeszcze siedzą ponad plan bo kierownicy tak chcą.Robota nie skończona to zostajesz.Przychodzisz do pracy i wiesz że miałaś od 6.15 do 14.15 a tu co,grafik zmieniony.Zostajesz do 18.Magazynierów brakuje albo są na zmianie 1.Na 2 już masz sama 2 palety rozładować.A to wszystko na pełnym etacie za 1650zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
real, stokrotka czy biedronka ..wszedzie tak samo...na jednego człowieka jest obowiązków za 4 osoby( a klientów multum bo tanio...no tanio bo tania siła robocza) znam to z doświadczenia ale co zrobić ,gdzie isc do pracy i dostać umowę....Polsko obudź się i daj nam godnie żyć...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sieci sklepów ALDIK dzieje się to samo i nikt nie reaguje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ALIDKU Pracownicy nawet nie mogą się herbaty czy kawy napić na przerwie bo jest to zabronione ale kierownictwo już może . Ostatnio pani kierownik zauważyła że pracownica pije herbatę więc przyszła i jej wylała . Ja się pytam jak tak można traktować ludzi. Przerwy są skracane , zakupów pracownicy robić nie mogą bo zaraz się ich posądza o kradzież, monitoring pilnuje pracowników a nie klientów którzy i tak kradną. Ja się pytam jak tak można , i te pensje za przeproszeniem głodowe. Śmiech na sali i nic więcej.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto kariery zaczna robić pokolenie roszczeniowe i przekonan o własnym geniuszu. Pierwsi są podwładnymi a drudzy kadrą. Wygląda na to, że pracodawca nie ma prawa nic wymagać tylko płacić pensję, a jak wymaga to zaraz obóz pracy. Roszczeniowe pokolenie jak dostanie pracę to uważa, że nic robić nie trzeba, a zwłaszcza obijać się nie wolno. O to te pretensje. Do roboty lenie, a nie nic nie robić i każdego ostatniego zgłaszać się po pieniądze, po urlopy, po należne za szkolenie, a klientów olewać i przeganiać. Będzie gorzej, bo lepiej już nie będie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego, że nie pozwalają ci się kawy napić. Do baru przyszedłęś czy do pracy. I jeszcze pretensje że ktoś czegoś wymaga. Herbaty biedacy nie mogą się napić, no okropne. róbta strajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega xxx jest kretynem, wstyd mi że jesteśmy jednym gatunkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem pracownikiem Auchan w Lublinie od początku jego istnienia.Nie należę do kadry kierowniczej,menadżerskiej itp. Jestem pracownikiem hali na dziale spożywczym(PF). Nikt mnie nie poniżał,nie zmuszał do niczego i z pracy jestem raczej zadowolona. Problem mili państwo nie polega w miejscu w którym się pracuje,ale w ludziach. Ludzie zawsze narzekają,bo taką mają mentalność i tyle. Nikt mi nie obiecywał że będę zarabiała 2000netto(chociaż było by miło ;) ),nikt mi nie obiecywał że będzie plaża,tylko od początku słyszałam że to ciężka praca,nie boję się pracy,nie boję się wyzwań i wiem że początki bywają trudne dla nas na dole ale i dla nich na górze. Wszyscy się uczymy. Fakt, kontakt pracownika z menadżerem jest bardzo ważny(kwestia grafików,zmian,urlopów itp). Ja jednak miałam szczęście bo mimo zmiany menadżera nasz dział nie narzekał bardzo. Seniorkę mamy też ok,chociaż czasem marudzi i nie jest zadowolona to myślę sobie że każdy ma prawo trochę ponażekać ,albo może ma gorszy dzień...a może to my mamy gorszy dzień do pracy. Jest ciężko,jest nas mało a zarobki nie są adekwatne często do wykonywanej pracy to lubię tam być. Cieszę się że mam pracę,umowę że na czas dostaję wynagrodzenie a wiem że z tym różnie bywa. Cieszę się...,bo taka już jestem. I ciągle się uśmiecham. A tym wszystkim desperatom,konkurencji i byłym pracownikom życzę powodzenia i sukcesów hehe...zawodowych. Słabe jest to że opluwacie publicznie ludzi,że włazicie z buciorami w czyjeś życie prywatne a wszystko to żeby kogoś zdeptać... ps.pozdrawiam mój dział(celowo nie podaję który żeby nie było że się komuś podlizuję, piszę bo tak myślę) a telewizji się nie boimy, niech przyjadą,nagrywają,bo my nie mamy nic do ukrycia,nikt kto pracuje uczciwie niczego się nie boi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem pracownikiem Auchan w Lublinie od początku jego istnienia.Nie należę do kadry kierowniczej,menadżerskiej itp. Jestem pracownikiem hali na dziale spożywczym(PF). Nikt mnie nie poniżał,nie zmuszał do niczego i z pracy jestem raczej zadowolona. Problem mili państwo nie polega w miejscu w którym się pracuje,ale w ludziach. Ludzie zawsze narzekają,bo taką mają mentalność i tyle. Nikt mi nie obiecywał że będę zarabiała 2000netto(chociaż było by miło ;) ),nikt mi nie obiecywał że będzie plaża,tylko od początku słyszałam że to ciężka praca,nie boję się pracy,nie boję się wyzwań i wiem że początki bywają trudne dla nas na dole ale i dla nich na górze. Wszyscy się uczymy. Fakt, kontakt pracownika z menadżerem jest bardzo ważny(kwestia grafików,zmian,urlopów itp). Ja jednak miałam szczęście bo mimo zmiany menadżera nasz dział nie narzekał bardzo. Seniorkę mamy też ok,chociaż czasem marudzi i nie jest zadowolona to myślę sobie że każdy ma prawo trochę ponażekać ,albo może ma gorszy dzień...a może to my mamy gorszy dzień do pracy. Jest ciężko,jest nas mało a zarobki nie są adekwatne często do wykonywanej pracy to lubię tam być. Cieszę się że mam pracę,umowę że na czas dostaję wynagrodzenie a wiem że z tym różnie bywa. Cieszę się...,bo taka już jestem. I ciągle się uśmiecham. A tym wszystkim desperatom,konkurencji i byłym pracownikom życzę powodzenia i sukcesów hehe...zawodowych. Słabe jest to że opluwacie publicznie ludzi,że włazicie z buciorami w czyjeś życie prywatne a wszystko to żeby kogoś zdeptać... ps.pozdrawiam mój dział(celowo nie podaję który żeby nie było że się komuś podlizuję, piszę bo tak myślę) a telewizji się nie boimy, niech przyjadą,nagrywają,bo my nie mamy nic do ukrycia,nikt kto pracuje uczciwie niczego się nie boi.  
  Będąc spoza układu myślę, że jesteś menedżerem, dyrektorem albo kierownikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeci artykuł oczerniajacy Auchana w tym tygodniu..może logo sponsora pod spodem trzeba umieścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIELI KAPITALIZMU ?       TO MAJĄ KAPITALIZM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ewidentna nagonka na Auchan. Na przekór będę tam chodzić i robić zakupy. Zachęcam innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko sklepy, markety czy prywaciarze tak traktują pracowników. Gdybyście wiedzieli jakie firmy państwowe tak traktują ludzi nigdy nie uwierzycie. Zostawanie po godzinach, zabieranie pracy do domu to norma za najniższą krajową. Niestety dla kobiety zmiana pracy jest mało realna, mężczyźni szybciej coś znajdą. Rzeczywistość Polski wschodniej. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w budżetowce to samo, od 8 lat ani grosza podwyżki, praca za najniższą, praca po godzinach, brak przyjęć za te osoby co odchodzą z pracy, także pracę wykonują ci co pracują, ciągle biegiem i w stresie i za co, za tą jałmużnę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozamykac sklepy w niedziele to ludzie nie beda tacy przemeczeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX został nazwany idiotą, niestety ma rację. Gówniarstwo uważa że w pracy jest jak w szkole, można pójść sobie na wagary, albo nie odrobić lekcji. Ostatecznie być nie przygotowanym do lekcji. Niektórzy sądzą że szkoła i wieczne wakacje będą trwały zawsze. z tą rónicą, że teraz należą się za nic nie robienie pieniądze. Młodzieńcze lata się skończyły i czas się brać za robotę. Poganiają was i bardzo dobrze.  Śmieszą nas czytelnków te żale. Że gonią, że każą pracować. To przepraszam , poszliście do firmy niec nie robić, siłą was tam trzymają. Nie podoba się to się zwolnij i szukaj innej roboty a nie będziesz ciągle płakał i żądał. Jeśli jest coś nie tak powiadom PIP, nie wydaje się, że coś wykryją. Ostatecznie do pracy idzie się PRACOWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Cuplach w szklarni nie lepiej ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zamknąć w niedzielę, wówczas pracowników będzie mniej potrzebnych, być może tych najbadziej uciemiężonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracodawcą, firma świadczy usługi całą dobę. Praca na 3 zmiany cały tydzień. Młodziak przychodzi do pracy. No takie warunki itd, wszystko ok. Chętny do pracy jak najbardziej podoba mu się. Problem zaczyna się po 2 tygodniach. Szefie ja to bym chciał wolne soboty i niedziele, w nocy nie bardzo bym przychodził. Zróbmy tak, niech mi pan nie daje wolnego poniedziałku i wtorku tylko wolną sobotę i niedzielę. Oki, mówię tak ułożymy grafik pracy. Mija dwa tygodnie, wypłata. Eno szefie, coś za mało. No mało bo a soboty, niedziele i noce płacę podwójnie, a ty nie chciałeś. No to ja pieprze taką robotę. Do PiP-u cię podpier... to ci się odechce wykorzystywać pracowników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIELI KAPITALIZMU ?       TO MAJĄ KAPITALIZM !!!
To nie kapitalizm, to żyd łupi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...