Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie antysemita, ale człowiek pozbawiony roztropności przez Stwórcę. Wsadzać do więzienia-bez sensu. Ale zakaz pracy w "budżetówce" jest jak najbardziej wskazany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet za komuny można było zamówić mszę a teraz ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof K. został oskarzony czy słusznie ? czy nie? to pokaze czas , zarzuty sa dośc poważne i w takiej sytuacji nie wyobrazam sobie że Kościół zajmuje stanowisko i odprawia msze w intencji zatrzymanego antysemity , oczywiście ze dopoki nie udowodnimy winy człowieka uznajemy za nie winnego ale kazdy rozsadny czlowiek zrozumie stanowisko Ojców Dominikanów...a co gdyby sie okazałao ze winny , kto z was stanie w obronie Kościoła?? to byłaby dopiero pozywka dla mediów A czemu nic nie piszemy nie modlimy za pozostałych zatrzymanych?? rozumiem ze tamci są winni? Sprawa jest trudna z jakiegos powodu bardzo medialna i mysle ze wszyscy powinni ochłodzic powstrzymać emocje, osady a ci ktorzy moga i chca niech pomogą Krzysztofowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ów Zakrystian nosi skarpety do sandałów - zaiste mógł działać nierostropnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo protestować policja i prokuratóra przekracza swoje kompetencje . Zamiast mandatu od razu więzień , sługusy opamiętajcie się i przestregajcie prawa bo za to wam płacimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo protestować policja i prokuratóra przekracza swoje kompetencje . Zamiast mandatu od razu więzień , sługusy opamiętajcie się i przestregajcie prawa bo za to wam płacimy
Policja i prokuratura boi się niezależnie myśleć. Ludzie boją się o pracę. Wielu polityków już niespecjalnie kryje się ze swym pochodzeniem. Jeszcze gorzej jest w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już gorzej niż za komuny lewach dyktuja jakie intencje można zamawiać ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy w Polsce podlegają koszmarnej cenzurze. Kaganiec poprawności politycznej jest nakładany przy pomocy prześladowań policyjnych, prokuratorskich i sądowych. Dotyka często osób przypadkowych, wytypowanych, by stały się odstraszającymi Polaków przykładami państwowego terroru. Kilka przypadków antypolskiej działalności "polskiej" prokuratury i "polskiego" sądownictwa: Niebezpieczeństwa wynikające z rezygnacji przez publicystę z anonimowości Bezprawnymi szykanami zniszczono m in. Dariusza Ratajczaka. Polacy nie zdobyli się na obronę "niepoprawnego politycznie" historyka. Dręczono Grzegorza Wysoka. Urządzono hucpę wokół Barbary Jedynak. Utrudniano kolportaż "Judeopolonii" Leszka Szcześniaka, próbowano pozbawić go źródeł utrzymania. W Polsce powinien powstać jakiś ruch domagający się likwidacji wszelkich ustaw kagańcowych, wszelkiej cenzury politycznej. Bez tego żadne ugrupowanie patriotyczne, próbujące pisać otwartym tekstem o najpoważniejszych zagrożeniach dla polskiego bytu państwowego i narodowego nie będzie w stanie tego robić. Jeśli spróbuje, natychmiast zostanie spacyfikowane aresztowaniami, grzywnami i procesami. Co do "antysemityzmu" - antysemityzmem jest już sama wiedza o otaczającej nas rzeczywistości - i jakakolwiek próba propagowania tej wiedzy. Oto nasz rok 1984, oto nasz "Wielki Brat", oto nasze "Ministerstwo Miłości" (do wiadomo kogo) i "Ministerstwo Prawdy". Polecam wszystkim zainteresowanym tekst traktujący szerzej o anty-"antysemickiej" krucjacie w polskiej przestrzeni politycznej i medialnej - oraz jej roli: Z jakim “antysemityzmem” i dlaczego wojuje Jarosław Kaczyński razem z PiSem i “kwiatem” “prawicowych” publicystów?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.