Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha straci \"jedynkę\" na liście PO?

Utworzony przez ghg, 5 lutego 2011 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Taka z niej specjalistka jak ze mnie rolnik. Siedzi w sejmie, miała uzdrowić służbę zdrowia, tyle pomysłów i g... z tego wyszło, woli sesje do magazynów robić i z dziadków drwić. Żenada- wybranka narodu hehehe, do domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie co ona zroiła dla Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wierzę jej ... śmiecie dziennikarze, są tak rządni szmatławych artykułów, że zupełnie nie panują nad prawdziwością własnego przekazu i interpretacji. Jestem apolityczny, więc jej nie bronię [ Muchy ]. Podam przykłady naszej gazety DW. Artykuły i interwencje są sponsorowane. Nie pojawiają się artykuły o przekrętach firmy Developerskiej INTERBUD, gdyż mimo wywiadów z kupującymi mieszkania i niedoróbek tychże oddanych do użytku mieszkań, firma INTERBUD płaci za reklamy ciężkie pieniądze [ korzyść majątkowa gazety DW.] JAWNA STRONNICZOŚĆ [ artykuł miał się pokazać red. Jacek Sz.] Artykuły o nieświeżych produktach spożywczych są autoryzowane z pracownikami sklepów, nie posiadających uprawnień do autoryzacji. Publikowanie nazwisk bez zgody osoby, która nie udzielała wywiadu, a została oszukana przez dziennikarza, że on jest tylko klientem TO NORMA. Prawo Prasowe ? Nie istnieje. Honor dziennikarza ? HAHAHA .... żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić to ścierwo jak najdalej od Parlamentu czyli "olać" ją przy wyborach tak jak ona to robi z polskim społeczeństwem. Babie od nadmiaru pieniędzy i powodzenia w życiu poprzewracało się w główce i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalny kraju polityk, który wzywa do zaprzestania leczenia osób starszych byłby skończony. To skandal!!! Ciekawe czy władze PO to akceptują, bo jakoś nikt z kierownictwa partii nie skomentował tej wypowiedzi pani poseł. Jeszcze nie tak dawno pani Mucha krytykowała pana Palikota a dzisiaj widzimy, że to właśnie ona ośmiesza Lublin. W tej sytuacji definitywnie PO traci moje poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to Strojnowska łapy zaciera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, mucha do domu!!!chciala sie reklamowac przed wyborami i nie wyszlo!!!!nikt na nia juz nie bedzie glosowal, niech idzie do brukowcow robic sesje zdjeciowe na Lare...hahah...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha padla od klapki na muchy produkcji PO. Jezeli pismo tej partii "POGlos" upublicznia teksty Muchy, ktore ja po prostu kompormituja w oczch wyborcow, to nikt mi nie powie, ze redaktora-cenzora przy tym nie bylo. Za wysoko Mucha latala jak na te partie. Podobnie jak kiedys Gilowska. Final podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej rozpacza Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=89FRV5XwuBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić powiedziała to co myśli.Szkoda tylko, że się z tego wycofuje.Powinna spaść na ostatnie miejsce na liście, albo całkiem z niej wypaść. POGLĄDY ZAWSZE TRZEBA BRONIĆ NAWET JEŚLI DLA KOGOŚ SĄ NIEWYGODNE!!! Patrzcie na Korwina-Mikke od lat mówi niewygodną prawdę i jej broni- dlatego do rządów nigdy nie zostanie dopuszczony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec mojej znajomej mial 95 lat jak go lekarze operowali i żyje, jest sprawny.Życzę pani posłance dużo dużo zdrowia i trzeżwiejszego spojrzenia na starszych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi to Mucha , a to tylko zwykła mała muszka i to na dodatek owocówka. Znowu PiS się cieszy , a Donald wścieka . Gafa,za gafą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wiele ważniejsze w tej aferze jest to, komu Mucha udzieliła wywiadu i jak się z niego tłumaczy. http://bezzmian.redblog.poranny.pl/2011/02/04/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
i wierzę jej ... śmiecie dziennikarze, są tak rządni szmatławych artykułów, że zupełnie nie panują nad prawdziwością własnego przekazu i interpretacji. Prawo Prasowe ? Nie istnieje. Honor dziennikarza ? HAHAHA .... żałosne
Co Ty pleciesz ? Wywiad z Muchą zrobiła partyjna agitacyjna gazetka Platformy Obywatelskiej. Sugerujesz, że partia Platforma Obywatelska tworzy "szmatławe artykuły i nie panuje nad prawdziwością własnego przekazu" ? Każdy z umysłem rozwielitki zorientuje się, że Mucha mówiła to z cały przekonaniem, ale teraz obróci się to przeciwko niej (idą wybory, więc trzeba być ostrożnym w wyrażaniu własnych poglądów). A zaczęła to odkręcać tylko dlatego, że zrobił się szum medialny. Sama z siebie tego nie odszczekała. Dopiero po artykułach w prasie zwala winę na "zbyt szybką autoryzację". Doktorat z ekonomii po KUL-u, a móżdżek nie większy od orzeszka ... tak jak i odwaga cywilna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Tomasz' timestamp='1296902969' post='433610'] i wierzę jej ... śmiecie dziennikarze, są tak rządni szmatławych artykułów, że zupełnie nie panują nad prawdziwością własnego przekazu i interpretacji. Pragnę zauważy, że artykuł ukazał się w PARTYJNEJ GAZETCE ,,POGŁOS", więc Pani Mucha bardzo dobrze wiedziała, co i o kim mówi. Tym bardziej jak sama twierdzi ,,zajmuje się" służbą zdrowia od kilkunastu lat. Tylko co nam na Lubelszczyźnie po takiej specjalistce jak w styczniu nie można było dostać się do lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak - gdyby to była gazeta codzienna, typu "Dziennik" czy cokolwiek innego, to byłabym gotowa uwierzyć w dziennikarską nierzetelność (bo gazety sa bardzo nierzetelne). Ale tu mamy do czynienia z gazetą partyjną... W gre mogą wchodzic jakieś wewnatrzpartyjne rozgrywki... Ktos chciał ją wrobić i mu sie udało... W kazdym razie - jaka jest alternatywa dla Muchy? Bukieciara?? Dzięki, to juz wole tę pierwszą.
Ostatnio edytowany 5 lutego 2011 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz jestem pewien ze mojego glosu na nia i gasior marek nie zmarnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że lepeij mieć ludziw polityce mówiących to co myślą a nie tych mówiących to co chcą usłyszec ludzie bo jest to miłe i wygodne. Ktoś jej podrzucił świnię. Właśnie wybierają miejsca do wyborów . Pewnie ta publikacja nie jest przypadkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...