Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MUP w Lublinie: Milion na staże dla bezrobotnych

Utworzony przez Gość, 30 sierpnia 2013 r. o 14:25 Powrót do artykułu
A ile z tych 1355 osób zostało zatrudnionych w miejscu gdzie odbywali staż na umowę o pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! A czy nie łatwiej dofinansować pracodawcy 12 miesięcy zatrudnienia w stałej kwocie - 2000 PLN z gwarancją zatrudnienia dla człowieka na kolejne 12 miesięcy. Nauczy się tyle, ze nikt go nie będzie chciał zwolnić!!! A nie 3 miesiące za 400 pln i nara... i następny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po trzydziestce, wśród moich znajomych w tym wieku oraz starszym jest masa bezrobotnych, często długotrwale bezrobotnych, bez prawa do zasiłku. Dlaczego pomaga się tylko młodym absolwentom, a osobom powyżej 30 r. życia, które utraciły pracę i nie mogą znaleźć zatrudnienia, takiej pomocy się nie oferuje? Toż to dyskryminacja! W dodatku te osoby często mają dzieci na utrzymaniu, więc tym bardziej potrzebują pracy. Módy absolwent sobie poradzi, w najgorszym wypadku wyjedzie za granicę. Rodziny z dziećmi są w innej sytuacji, szczególnie gdy sprawują opiekę nad niedołężniejącymi rodzicami czy dziadkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staże za parę groszy, pieprzony kraj, niech tusk swoim dzieciom tyle da, och jak ja nienawidzę tego złodziejskiego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jak by te pieniądze dali bezpośrednio bezrobotnym na przechlanie to był by z tego większy pożytek a tak to nikt nic z tego nie będzie miał bo to jest głupi i poroniony pomysł.Ilu bezrobotnych uzyskało w ten sposób posadę na stałe?To chyba można policzyć?Proszę o taką właśnie informację.Czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM sama uczestniczyłam w takim stażu w ,,pszczółce,,, praca banalnie prosta już po miesiącu pracujesz jak stary pracownik ,tyle że stali pracownicy mogą się wtedy opierdzielać mają przecież darmową tanią siłę roboczą.I co z tego że przedłużyli mi umowę na parę miesięcy dłużej, praca się skończyła po jakimś czasie przyszła następna tura a mnie niby nowe umiejętności nie są już do niczego potrzebne.Sensowniejsze staże fryzjerstwo, opieka nad staruszkami.handel ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...