Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MUP: Więcej chętnych niż pieniędzy na dotacje

Utworzony przez Hiacytn, 4 sierpnia 2010 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Chciałbym takie dofinansowanie ale nie mogę znaleźć chętnych, którzy pójdą ze mną do urzędu pracy i zostaną żyrantami. Potrzeba mi dwóch żyrantów. Dlaczego nikt nie pisze, że trzeba żyrantów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo tak jest w kapitalizmie ,że na każdym kroku cię dymają i nie mówią całej prawdy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie jak Caritas !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
220 wniosków i pieniędzy na realizację niespełna 40. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
220 wniosków i pieniędzy na realizację niespełna 40. Powodzenia.
Posypią się łapóweczki, oj posypią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek można złożyć, szanse i tak większe jak w lotto. Tyle że szczęście nie zależy od losu, ale od "mądrej" decyzji kompetentnych inaczej urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Wniosek można złożyć, szanse i tak większe jak w lotto. Tyle że szczęście nie zależy od losu, ale od "mądrej" decyzji kompetentnych inaczej urzędasów.
Coś w tym jest. Zawsze mnie intrygowało: Jak to jest, że urzędnik, który ma nikłe (no bo skąd?) pojęcie o biznesie ocenia i podejmuje decyzje w sprawie przyznania dotacji na własny biznes? Dla mnie to trochę zabawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...