Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Murale na murach czyli sztuka na ulicach Lublina

Utworzony przez mich, 22 września 2012 r. o 16:09 Powrót do artykułu
TAKI LUBLIN CHCE WIDZIEĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne ! Zapewne sam Ojciec Klimiec byłby zainteresowany podobnymi malunkami, wykonanymi na palmach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze to : http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120807/LUBLIN/120809566
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym tylko, aby tak duże malunki, widoczne w przestrzeni publicznej były przed naniesieniem na ściany budynków poddawane pod publiczny osąd. Do tej pory to są jakieś bohomazy - wizje artysty z nikim niekonsultowane. Tak nie powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się to nie podoba. Wygląda to jak w slamsach i absolutnie nie życzyłabym sobie widzieć czegoś takiego z okna. Nie popieram, można kolorami malować domy czy bloki, ale nie w jakieś bohomazy. I należałoby pytać społeczność, a nie mazać bez sensu, a potem będzie to działać na ludzi jak płachta na byka. Jestem na NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inka napisał:
A mnie się to nie podoba. Wygląda to jak w slamsach i absolutnie nie życzyłabym sobie widzieć czegoś takiego z okna. Nie popieram, można kolorami malować domy czy bloki, ale nie w jakieś bohomazy. I należałoby pytać społeczność, a nie mazać bez sensu, a potem będzie to działać na ludzi jak płachta na byka. Jestem na NIE.
To się wyprowadz. Jak zwykle musi sie trafic pier***a zyciowa ktora tylko i wylacznie narzeka. Kiedy to sie skonczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...