Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzeum Lubelskie pyta zwiedzających o swoją ofertę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2019 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Ewidentnie brakuje pomnika smoleńskiego i samej pary prezydenckiej która zginęła w katastrofie lotniczej. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy pokazać lubelskich ubeków i ich potomstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS uchwalił emeryturę 1150 złotych dla Matek, które wychowały 4 dzieci i osiągnęły 60 lat. Ustawa wchodzi w życie prawie natychmiast. Przeciw była ekipa KaśkiLubnauer  i gumofilców kaszaniaków z ZSL. Pamiętajmy o tym podczas wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to muzeum musi przestać traktować zwiedzających jako potencjalnych złodziei i zmienić formułę zwiedzania. Idziesz zwiedzać i dostajesz przylepę w postaci pracownika, który Cię śledzi na każdym kroku jak jakiś ubek. Co komnata to bramka ze skanerem biletów, żeby przypadkiem nie zobaczyć czegoś za free. O cenach biletów już nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "muzeum" to jakis żart;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PO jak zwykle musi kasac....zal mi ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja oferta to lista slajdow w pamieci - ale chyba ciezka do oprawy drukowej czy swietlnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest dobrze może być lepiej mi nie przeszkadza obserwator turystów przylepa nie przeszkadza bo ja jestem zwiedzającym a są nierozważni niektórzy??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum archaiczne pod względem oferty - po co komu ta koszmarna batalistyka i "sztuka ludowa? - a jeszcze bardziej, pod względem obsługi. Odwiedzając je, za każdym razem czuję na plecach oddech pań pilnujących ekspozycje. A największe kuriozum - warto przeczytać komu przysługują darmowe wejścia - np. posłom na Sejm i senatorom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...