Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w końcu nutria czy kuna, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie! Kuna uwiła sobie gniazdko w ludzkich prochach ??? Potem pan weterynarz ganiał po stosie popiołów i ją łapał ??? Przecież to skandal! Dlaczego te prochy nie są zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz ??? Może warto o tym pomyśleć i zabezpieczyć np. taflą szkła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Nie to była hiena i to trzy metrowa, lub pirania - taki redaktor bez zeba na przedzie, co czesto wypisuje klamstwa ale on to ma we krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Labos napisał:
Pięknie! Kuna uwiła sobie gniazdko w ludzkich prochach ??? Potem pan weterynarz ganiał po stosie popiołów i ją łapał ??? Przecież to skandal! Dlaczego te prochy nie są zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz ??? Może warto o tym pomyśleć i zabezpieczyć np. taflą szkła ???
Labos jestem tego samego zdania Przecież te prochy (mino że są pod dachem) narażone są na wilgoć, wiatr czy jak się okazuje dzikie zwierzęta które sobie po nich biegają a za nimi p. lekarz weterynarii. Tak jak napisałeś, tafla szkła była by dobrym rozwiązaniem. Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MYŚLAŁEM ŻE TO PUMA PRZYWĘDROWAŁA OD GÓRALI Z KIELC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie prochy ? większość z tych "prochów" to wynik spalania drewna, prochy ludzkie stanowią tam symboliczny dodatek liczony w ułamkach promila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLĘ napisał:
A JA MYŚLAŁEM ŻE TO PUMA PRZYWĘDROWAŁA OD GÓRALI Z KIELC.
Jak będziesz dalej tak głupio myślał , to -,,myśliwym " zostaniesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ją wypuścić bez osądzenia przecież ona zbeszcześciła holokaust?To zwierzę mogło być agentem Maciarewicza i Radia Maryja. Pewnie tylko ochrona zapobiegła jego dalszej dywersyjnej działalności.Na dowód tego jest fakt,że zwierzak posługiwał się pseudonimem "tumak"a z innym osobnikiem posługującym się pseudonimem "kamionka"prowadził konwersację bliżej nie określonym grypsem.To giewałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benet napisał:
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.
Ja się nie do końca zgadzam. Polecam, owszem, ale do "drobnych rzeczy" typu szczepienia, obcinanie pazurów, porady. Jeśli chodzi o zabiegi operacyjne są lepsze i tańsze kliniki. Np. AZOREK na os. Piastowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez ta kuna to parszywa antysemitka! O jej! PS Zapomniano dodac ze wsrod "dzikich gosci" wystepuja takze wycieczki młodzieży z pewnego niewielkiego bliskowschodniego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benet napisał:
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.
Hmmmm.... Użycie przeze mnie zwrotu "dbamy o wszystkie zwierzęta" NIE BYŁO użyte w negatywnym znaczeniu. Też uważam że jest to dobra klinika (leczyłam tam kota ), ale jak napisała TUJA w Lublinie funkcjonuje wiele tańszych klinik, a wiadomo że nie każdego stać aby wydać średnią krajową na leczenie zwierzaka. Nie można oczywiście winić za to kliniki na Stefczyka, mają określone ceny ale też bardzo wysokie standardy leczenia. Naprawdę nie chce absolutnie nikogo obrazić ale wydaję mi się iż ta klinika jest dla rodzin 2+1, czyli on ona i zwierzak (pies, kot)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...