Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

My zostajemy w Europie. Lublin przeciwko wyprowadzeniu Polski z UE

Utworzony przez anka-anka, 10 października 2021 r. o 20:48 Powrót do artykułu
PIS powinien podziękować za wczorajsze poparcie w sprawie pozostania w Unii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które to państwo "wyszło" z unii mając w konstytucji wyższość prawa krajowego nad unijnym? A jest ich trochę. Gdyby nawet to unia doszła do wniosku, że chce nas wyrzucić,  to co z działalnością w Polsce ich przedsiębiorców? Byliśmy i nadal jesteśmy dojną krową, w której nie po to zakazano niektórych form działalności gosp., aby teraz z tego rezygnować. Jak na razie to ta cała unia ma różne standardy w adekwatnych sytuacjach i sama skupiła się tylko na tym (przy udziale różnych Tusków), żeby bić w Polskę jak w bęben. Co zatem trzeba mieć w głowie, aby wychodzić na ulicę, zamiast iść na spacer z rodziną i wierzyć w te bzdety wygłaszane przez twórcę zielonej wyspy.
Wystarczy posiadać niezaburzoną percepcję poznawczą , aby zrezygnować ze spaceru i z rodziną udać się na manifestację wyrażająca wolę pozostania wśród cywilizowanych narodów Europy!  Oczywiście niektórzy uczestniczą w tzw. "Miesięcznicach" celem podniesie  na duchu Kaina! Ale to nie moja przaśna bajka!
 A ta cywilizacja europejska to na czym polega? Bo tak słuchając tych mądrąści unijnych to można raczej zauważyć, że ona upada. Polacy to jeden z najbardziej tolerancyjnych narodów i do tego jeszcze ciągle mieszczących się w ramach zdrowej cywlizacji., Posiadają naturalne, logiczne myślenie, dzięki czemu wiedzą co jest normalne, a co wbrew naturze.  Chodzenie na marszu to także forma spaceru, więc pozostała tylko rezygnacja ze spaceru z rodziną. I nie trzeba być uczestnikiem mięsięcznic, aby wiedzieć, że każdy obywatel troszczy się głównie o własne państwo i zawsze siebie stawia przed obcymi, a już szczególnie tymi, którzy próbują ingerować w każdą dziedzinę jego życia, jednocześnie czerpiąc z tego korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... klasyczny SYNDROM SZTOKHOLMSKI -- nimiecka unia dewastuje polską gospodarkę, wysysa pieniądze przez koncerny, ogranicza naszą produkcję, wrzuca ograniczenia wydobycia NASZYCH kopalin, narzuca restrykcje, kary, limituje emisje CO2, nie pozwala na NORMALNY UCZCIWY ROZWÓJ - a kretyni z ojrotargowickich klubów klaszczą i donoszą na Polskę do unijnych neomarksistowskich  KACYKÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ein folk, ein reich, ein Donald Tusk, der Oppositionsführer - za ojro targowicy zdecydowane nieeeeeee !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
 Przy czym Piłsudski sam był "lewakiem" XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
Przy czym Piłsudski sam był "lewakiem" XD
 Był socjalistą. Lewakiem to Ty jesteś osobniku w kantarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też chcemy być w Unii! Tak, tak ! popieramy! Na transparentach brakuje tylko " Normalnej Unii!
 Rozsądnej rozmowy w tej sprawie raczej nie będzie, bo tu się rozgrywa walka "aktywistów" z wszystkimi odmiennymi od nich. Rzeczowo zaś mówiąc, to wypadało by powiedzieć, jaka powinna być Unia "Normalna"? Zdaje się, że wszyscy, którzy dali przy powyższej wypowiedzi "czerwone łapki" uznają, że to teraz jest "normalna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
Przy czym Piłsudski sam był "lewakiem" XD
Był socjalistą. Lewakiem to Ty jesteś osobniku w kantarze.
 Mój drogi. Ja wiem, że ciężko to pojąć, ale socjalizm to jest właśnie ten ruch, który PISdy nazywają lewactwem. Dokształć się. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też chcemy być w Unii! Tak, tak ! popieramy! Na transparentach brakuje tylko " Normalnej Unii!
Rozsądnej rozmowy w tej sprawie raczej nie będzie, bo tu się rozgrywa walka "aktywistów" z wszystkimi odmiennymi od nich. Rzeczowo zaś mówiąc, to wypadało by powiedzieć, jaka powinna być Unia "Normalna"? Zdaje się, że wszyscy, którzy dali przy powyższej wypowiedzi "czerwone łapki" uznają, że to teraz jest "normalna".
 A jaka jest ta norma? Może zacznijmy od tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
Przy czym Piłsudski sam był "lewakiem" XD
Był socjalistą. Lewakiem to Ty jesteś osobniku w kantarze.
 Niby prawda, ale obecnie wielu domorosłych polskich "propagandystów" wszelką lewicę nazywa "lewactwem". Piłsudski był w dużej mierze lewicowy w zasadniczym  tego słowa znaczeniu, natomiast obecnie polscy "propagandyści" dopatrują się "lewactwa" u wolnościowców i wmawiają im wiele przekonań dawnej lewicy. Tymczasem to p. Kaczyński rządzi na sposób lewicowy przypominający PRL: rozdawnictwo i "centralne" zarządzanie przy obsadzeniu swoimi "kadrami" kluczowych stanowisk. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pytanie do tego, kto zaczął to wypisywanie o "Normalnej Unii". Głos piszącego niniejsze słowa był właśnie w tym duchu: najpierw wypada powiedzieć, co się uznaje za "Normalną" Unię. ... Wczuwając się jednak w tamtego przedmówcę to by zapewne chodziło o to, że nie ma to być państwo, a państwa członkowskie powinny zachować daleko idącą suwerenność, choć też dobrze współpracować gospodarczo i ułatwiać wymianę ludzi oraz towarów. Ale może chodziło mu o normalność w znaczeniu tępienia "ideologii LGBT"? Tak też może być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
Przy czym Piłsudski sam był "lewakiem" XD
Był socjalistą. Lewakiem to Ty jesteś osobniku w kantarze.
Mój drogi. Ja wiem, że ciężko to pojąć, ale socjalizm to jest właśnie ten ruch, który PISdy nazywają lewactwem. Dokształć się. XD
 Sam się dokształć Lewaku w kantarze a nie piszesz głupoty. Lewactwo jest sprzeczne z socjalizmem. Wbij sobie to do tego pustego łba w kantarze albo go zdejmij kantar to przestanie cię uciskać i zaczniesz myśleć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica i narodowcy w Polsce za bardzo rozochocili się, tak samo jak konserwatyści w UK, latami władza krąży wśród partii prawicowych i ludzi Solidarności, krok po kroku demontując Polskę. Teraz chcą rozsadzić UE od środka. Ja wiem jedno: to Lewica wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej i do NATO, bez powrotu Lewicy do władzy, czeka Polskę rozszarpanie przez prawicowych fanatyków. Wyobrażam sobie politykę polskiej prawicy jako objęcia mateczki Rosji i papy Putina. Za dużo prawicy, za mało lewicy mocium panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujmy ojrolewakom wypowiedź Piłsudskiego  do komucha marksisty lewaka Tuchaczewskiego: "Bierz doopę w troki i spier*alaj do swojego goownianego  kraju (ZSRR). "
Przy czym Piłsudski sam był "lewakiem" XD
Był socjalistą. Lewakiem to Ty jesteś osobniku w kantarze.
Mój drogi. Ja wiem, że ciężko to pojąć, ale socjalizm to jest właśnie ten ruch, który PISdy nazywają lewactwem. Dokształć się. XD
Sam się dokształć Lewaku w kantarze a nie piszesz głupoty. Lewactwo jest sprzeczne z socjalizmem. Wbij sobie to do tego pustego łba w kantarze albo go zdejmij kantar to przestanie cię uciskać i zaczniesz myśleć.
HAHAHAHA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica i narodowcy w Polsce za bardzo rozochocili się, tak samo jak konserwatyści w UK, latami władza krąży wśród partii prawicowych i ludzi Solidarności, krok po kroku demontując Polskę. Teraz chcą rozsadzić UE od środka.  Ja wiem jedno: to Lewica wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej i do NATO, bez powrotu Lewicy do władzy, czeka Polskę rozszarpanie przez prawicowych fanatyków. Wyobrażam sobie politykę polskiej prawicy jako objęcia mateczki Rosji i papy Putina. Za dużo prawicy, za mało lewicy mocium panie.
 Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w 1792 r. Pod pretekstem ochrony wiary i  tradycyjnych wartości, ówcześni konserwatyści pod przewodnictwem władz kościelnych tak walczyli z postępową konstytucją, że wepchnęli Rzeczpospolitą w rosyjską niewolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pytanie do tego, kto zaczął to wypisywanie o "Normalnej Unii". Głos piszącego niniejsze słowa był właśnie w tym duchu: najpierw wypada powiedzieć, co się uznaje za "Normalną" Unię. ... Wczuwając się jednak w tamtego przedmówcę to by zapewne chodziło o to, że nie ma to być państwo, a państwa członkowskie powinny zachować daleko idącą suwerenność, choć też dobrze współpracować gospodarczo i ułatwiać wymianę ludzi oraz towarów. Ale może chodziło mu o normalność w znaczeniu tępienia "ideologii LGBT"? Tak też może być...
Chyba nie tyko ja odnoszę wrażenie, że odleciałeś jakby. Wszystko ze wszystkim już Ci się potentegowało jak u barana w torbach. Weź może teraz przetłumacz ten bełkot na nasze. Podobnie zresztą jak wcześniejsze wypociny, w innych tematach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się złożyło, że o polexicie mówi tylko opozycja bo PiS jest za suwerenną Polską w Unii Europejskiej od zawsze. Tusk prawdopodobnie dostał od Niemiec polecenie wyprowadzenia nas z Unii, bo Niemców wnerwia brak możliwości skolonizowania Polski pod rządami PiS. Innego wytłumaczenia tych platformerskich kłamstw o polexicie nie widzę. PO ma obsesję na punkcie polexitu. PiS nigdy o tym nie mówi. Ta sędzia w Lublinie wygadywała takie głupoty, że to dziwne, że jest prawniczką. Przecież nie chodzi o wybieranie sobie takich przepisów, które się podobają tylko o przekraczanie traktatów przez eurokratów. To eurokraci łamią prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie chodzi o wybieranie sobie takich przepisów, które się podobają tylko o przekraczanie traktatów przez eurokratów. To eurokraci łamią prawo
I lewo też łamią. A Kopernik była kobietą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuski sędzia na łamach "Le Figaro": To polski Trybunał Konstytucyjny ma rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...