Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewna prężnie działająca firma z Torunia opanowała do perfekcji oszustwo "na ojca". Na antenie "Radia Maryja" ojciec dyrektor Rydzyk zachęca na wpłatę każdej sumy na radio obiecując w zamian wieczne zbawienie, ratunek dla stoczni lub pomoc w przyszłości w postaci wsparcia finansowego biednych schorowanych ludzi, którzy nie będą mieli na leczenie. Mijają miesiące, mijają lata - zbawienia jak nie było tak nie ma i nie będzie, stocznia też upadła, a pewien słuchacz (przypadek autentyczny) który oddał większość swoich oszczędności na Radyjo nigdy nie doczekał się wsparcia ze strony ukochanego ojca dyrektora, gdy przymierał głodem i brakowało mu na leki. To dopiero bandytyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że jesteś porąbany/a/, to jeszcze nie jest tragedią. Największą tragedią jest to, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
To, że jesteś porąbany/a/, to jeszcze nie jest tragedią. Największą tragedią jest to, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Pozdrawiam serdecznie.
Jak rozumiem połowę "rynty" oddajesz na radyjko. Cóż mocium Panie, wolność słowa, nawet ktoś taki jak Ty może się wypowiadać i mimo, że chciałeś mnie obrazić, ja się z tego śmieje. Wg Ciebie jestem porąbany, ale większość przyzna mi rację. I dlatego ja - "porąbany" - w imię zasad szacunku nawet do takich jak Ty nie opluje Cie publicznie na forum. Pokój z Tobą, Twoim radyjkiem i pewnie też - partyjką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...