Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na lekcje idę do kuchni

Utworzony przez Homeschooling, 4 września 2007 r. o 06:25 Powrót do artykułu
Od kiedy to ktoś interesuje się dobrem obcego dziecka? Nie potrafią tego wobec własnych dzieci!I te tendencyjne nastawienie, te przesądy, zamaskowane jako argumenty przeciw.To nie średniowieczny sen, mamy autentycznie XXI wiek z jego osiągnięciami technicznymii humanistycznymi! Nowe metody nauki, nowe możliwości to ulga dla naszych dzieci.O domowej edukacji nie słyszeli, o wolności nie słyszeli, o ateizmie nie słyszeli...Głusi, czy głupi?Głupcy agresywnie chcą i narzucają głupotę mądrym!Zaborcy jacyś, że trzeba ich błagać o pozwolenie na normalne życie własnego dziecka?Do tego automatyczne podejrzenie winy, pachnące starą, dobrą inkwizycją:rodzice chcą skrzywdzić dzieci, oszukać(?) państwo - ich prawowitego właściciela!Dalej, kontrolować ich! Szukać dziury w całym.Jak w szkole coś nie tak, to dziecka nie odsyłają do domu. Jakby w domu coś znaleźlito odsyłają do szkoły. Terror dyktatury.Za nieradzenie sobie z materiałem, jak to oni nazywają niezbadane przyczyny, surowa kara!Typowe chrześcijańskie podejście do bliźniego w potrzebie, zamiast pomóc, dobić!!!Gwarantowane, że dobiorą się do skóry całej rodzinie! Zrobili to już nie raz innym.Więzienia, kary pieniężne, odebranie dzieci, szykany.Gwoździem do trumny tej rodziny będzie nieposyłanie dzieci na religię. Oho! Jeszcze jakim,trzy razy większym niż ten, jakim przybili legendarnego Jezusa....Ale jak w przyszłości dojdzie materiał z chemii, czy fizyki, skorzystam z pomocy korepetytorów...- to są oczywiste plany porażki. Nawet sprzątaczka powinna mieć trochę odwagi. Jeśli nie jestbiegła w tych przedmiotach, ma szansę się ich, wspólnie z dzieckiem, nauczyć!Dzieci nie są takie głupie, chyba, że się taką porażkę i pod ich adresem planuje.Fizyka, chemia i cała reszta nie jest przecież zza światów! Sami ludzie je wymyślili!Co jeden człowiek wymyśli, to drugi jest w stanie pojąć i udoskonalić (z wyjątkiem religii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idac tokiem rozumowania ''rodzicow'' mama niech kolejne pociechy rodzi naturalnie w jednym z pokoi a tata niech zapusci barode i idzie do lasu na polowanie zeby dzieci mialy co zjesc na obiad.. dno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz a co będzie z oceną z religii na świadectwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieroby kuratoryjne, jak widać, nie wiedzą nic o kształceniu domowym, które w takich krajach jak USA jest standardem i WCALE nie wiąże się z gorszymi wynikami dzieci ani "niedostosowaniem społecznym". Przeciwnie, dzieci kształcone w domach przez rodziców, wyposażonych w doskonałe, w pełni profesjonalne pomoce są często świetnie przygotowane do studiów, i to również w elitarnych uczelniach. Ale w kuratorium oczywiście nic o tym nie wiedzą, bo tam się głównie plotkuje, pije kawę i pali papierosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziców podziwiam i gratuluję wytrwałości w walce z lewiatanej biurokracji oświatowej. Jeśli wytrwają, to dzieci mają spore szanse na bycie dobrymi i wykształconymi ludźmi. A paniusiom z kuratorium i tym z tytułami pseudonaukowymi należy się kubeł zimnej wody na otrzeźwienie. Niech sobie w wolnej chwili od durnych obowiązków systemu przejrzą wyniki narodowych konkursów w różnych dziedzinach w USA - z reguły wygrywają dzieci nauczane domowo /i to nie tylko w przedszkolu, jakby chciały biurwy/. Sukcesów w walce z matrixem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dnem to twoje wypociny są..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo żałuję, że dowiedziałam się niedawno o możliwości uczenia dzieci w domu. Przez myśl mi nie przeszło ,że w naszym państwie może to być możliwe. Niestety , moje dzieci są już "uszkolnione"... Całym sercem jestem z tą rodziną, która ma świadomośc, że do RODZICÓW należy wychowanie dzieci i to oni ponoszą za nie odpowiedzialność! Mimo że płacą przymusowe podatki na państwową szkołę, zdecydowali się na dodatkowy wysiłek - opócz utrzymywania państwowego szkolnictwa i dopłacania do dzieci , których ojców w swych obowiązkach wyręcza socjalne państwo - będą ponosili finansowy wysiłek kształcenia i wychowania swych dzieci... Korzyści z pewnością wielokrotnie przewyższą koszty - w ten sposób zapewne myśleli ci odpowiedzialni RODZICE . Na pewno czeka i ch wiele kłód rzucanych pod nogi, zwłaszcza,że w szybkim tempie państwo nasze staje się KATOTALIBANEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech! Umiejetność myślenia niestety zanika w narodzie. Widać, że po państwowej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech! Umiejetność myślenia niestety zanika w narodzie. Widać, że po państwowej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed kilkoma minutami ukazał się mój komentarz, jednak cenzura działa , czyżby był az tak niebezpieczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu i Radku!Trzymajcie się!Ktoś musi być pierwszy!Droga do wolnej szkoły może być długa, ale wierzę, że totalniacy przegrają.Jeżeli będzie trzeba, to chętnie pouczę Wasze dzieci fizyki i matematyki.JSz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci należą do rodziców a nie do urzędników państwowych. Powinno się zlikwidować ministerstwo edukacji narodowej i oczywiście obowiązek szkolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mój też zlikwidowali i widziałem, że parę innych które poprostu są niezgodne z obowiązującym socjlistycznym paradygmatem "gospodarowania" dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Błyskotliwa obserwacja z tą stygmatą umysłową po państwowym wykształceniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękujemy za wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę wytrwałości i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za odwagę dla autora tekstu za pisanie o mało popularnych tematach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jakis link do takich wynikow, please
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy biblijnie wierzącą rodziną chrześcijańską z Warszawy. Mamy troje dzieci , w tym dwoje w wieku szkolnym. Od pół roku przygotowywaliśmy się do edukacji domowej. I dało się !!! Poszliśmy do dyrektorki szkoły , w której dzieci uczyły się do tej pory. Pani dyrektorka była bardzo miła , poszukała ustaw w internecie i nie robiła nam żadnych przeszkód , za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Myślimy , że w samą porę zabraliśmy dzieci do domu. Córka zaczęła 4 klasę , a syn 3. Teraz naprawdę możemy cieszyć się sobą przez cały rok i krzewić w nich prawdziwe wartości chrześcijańskie. To odważny krok , ale warto.Namawiam do tego wszystkich , którzy bardziej kochają swe pociechy niż pracę , pieniądze i karierę.Jak rodzice dają miłość dzieciom , tak dzieci oddadzą im w przyszłości.Gratulacje dla Radka i Marzeny.Bóg zaczyna działać w tym kraju.Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz juz chyba wszystko w porzadku. tez przez moment nie widziałam mojego kom. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...