Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mełgiewską strach jechać? Przejedźcie się Trześniowską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mełgiewską strach jechać? Przejedźcie się Trześniowską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pozdrawia Czarusia Grabarczyka i wszechmocnego Donka............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁĘCZYŃSKA - obraz nędzy i rozpaczy. Wyłazi bruk ułożony jeszcze za czasów Piłsudskiego. Prezydent Żyk powinien razem z całą radą miasta jeździć tędy obowiązkowo codziennie po 2 godziny w tą i z powrotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejedzcie sie do piask , mozna urwac kolo pare razy, dziury sa okropne w obie strony , do i z lublina, i tak jest non stop, wystarczy ze odwilz zlapie potem mrozik zetnie i znow mamy piekne wyrwy! ze stopa wchodzi po kostke. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj, wylot na lublin - Koła można pourywać taki dziury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj, wylot na Lublin - Koła można pourywać takie dziury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo może w końcu ktoś uczciwie by sprowadził jak się u nas robi drogi i z czego.A nie ledwie nowa oddana do użytku a już są dziury to skandal nigdzie na świecie tak nie ma.Przykład zjazd z obwodnicy Piaski w stronę Lublina nowa droga a już dziury.Należy robić coś raz a dobrze!A może to coś co dodaje się do soli tak niszczy nawierzchnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ambitny artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat PiS-u, co się Dziwisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym wszystkim wyjedzie stary URSUS z BEKĄ PEŁNĄ SMOŁY, wysiądą z niego "DROGOWCY W GUMOFILCACH" POLEJĄ DZIURĘ SMOŁĄ, ZASYPIĄ KAMIENIAMI I PIASKIEM, UDEPCZĄ GUMOFILCEM (A RESZTĘ UGNIOTĄ SOBIE SAMOCHODY PEŁNIĄCE ROLĘ WALCA DROGOWEGO). Po czym PANOWIE DROGOWCY WYPALĄ PO 2 FAJKI, POPATRZĄ NA SWE ABITNE DZIEŁO I SKASUJĄ MIASTO NA KILKA MILIONÓW ZŁ ZA "REMONT NAWIERZCHNI". A ZA PÓŁ ROKU SCENAIUSZ SIĘ POWTÓRZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu to Europejska Stolica Dziury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to lubelskie !!! Czego wy oczekujecie ??? Obraz nędzy i rozpaczy niestety .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co wam drogi??? Mi tam nie potrzebne, jeżdżę na gapę MPK i nie mogę się doczekać nowego stadionu. Trzymam kciuki za tą inwestycję, szkoda tylko, że taki mały wg mnie powinien być na 30tys miejsc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeprowadziłem się z Rzeszowa do Lublina... większej dziury nie widziałem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ernest napisał:
przeprowadziłem się z Rzeszowa do Lublina... większej dziury nie widziałem:)
to wracaj do swojego Rzeszowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszowianin, ze słomą w butach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
METODA LUBELSKICH DECYDENTÓW NA FATLANY STAN DRÓG W MIEŚCIE, TO ICH ŁATANIE,OD 20 LAT!!RĘCE OPADAJĄ, NÓŻ SIĘ W KIESZENI OTWIERA JAK COS TAKIEGO SIĘ SŁYSZY!!WŁADZE LUBLINA NIE MIAŁY I NIE MAJĄ POMYSŁU NA POPRAWĘ JAKOŚCI DRÓG!!JEST TO NIEPOJĘTE!!ALE ILU SZPECÓW JEST OD DRÓG W KAŻDYM WYDZIALE!!!DNO!!A TAK NA MARGINESIE,COŚ TAKIEGO JAK ŚRODKI UNIJNE TO NIE SĄ CHYBA ZNANE WŚRÓD DECYDENTÓW??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ernest napisał:
przeprowadziłem się z Rzeszowa do Lublina... większej dziury nie widziałem:)
podziwiam twój entuzjazm i pewnego rodzaju masochizm - w taka dzicz wyjechać, przynajmniej jeśli chodzi o drogi to przepaść cywilizacyjna ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sense napisał:
Rzeszowianin, ze słomą w butach...
Niestety dla Lublina Rzeszów rozwija sie bardzo dynamicznie, widać przemyślane zarzadzanie, nowe inwestycje drogowe kolejowe i oczywiscie lotnicze. Uczmy sie od nich, a nie wysmiewajmy i krytykujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...