Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na narty w Lublinie? Może od dziś

Utworzony przez Mario, 30 grudnia 2009 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Wiadomo co w gesti urzędników to zamknęte. W Rąblowie cały czas można pojeździć na nartach, ludzi bardzo dużo i ceny o połowę niższe. Jakby stok na globusie był w prywatnych rękach to działałby juz na 100%^ od kilku dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armatki chodziły przez całą noc a ratrak jeździł jak szalony. Fajny hałas - przez całą noc nie zmrużyłem oka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jeździłem na tym stoku. Wydałem 20 zł za 10 zjazdów. Na stoku byłem ok. 50 minut. To już w Sulowie za 18 zł można pojeździć 3 godziny. Nie wiem czy globus zamierza zmienić cennik, ale dopóki tego nie zrobi, ja się na tym stoku nie pojawię. Zachęcam wszystkich do Przemyśla. Za 65 zł jest karnet całodzienny, ale jest gdzie pośmigać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o sprostowanie artykulu. Stok byl nieczynny nie przez zle warunki pogodowe tylko nieudolnosc osob zarzadzajacych stokiem. Ktore to zamiast od 1 dnia mrozow budowac baze to niewiadomo na co czekaly, az po skapstwo przy nasniezaniu, Mosirowi proponuje udac sie na nauki podstaw nasniezania i utrzymania stokow narciarskich lub zatrudnienie osoby ktora ma o tym pojecie wieksze niz teoretyczne Pisze tak dlatego ze szkoda pieniedzy ktore miasto zainwestowalo w stok a teraz Mosir nie umie tego wykorzystac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz1 napisał:
Ostatnio jeździłem na tym stoku. Wydałem 20 zł za 10 zjazdów. Na stoku byłem ok. 50 minut. To już w Sulowie za 18 zł można pojeździć 3 godziny. Nie wiem czy globus zamierza zmienić cennik, ale dopóki tego nie zrobi, ja się na tym stoku nie pojawię. Zachęcam wszystkich do Przemyśla. Za 65 zł jest karnet całodzienny, ale jest gdzie pośmigać
nikt Cię przecież nie zmusza do korzystania z wyciągu, fakt jest drogi-stok na tylko 300 m i spokojnie można wejść piechotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...