Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ostatni seans w dawnym kinie Wyzwolenie przyszło 105 widzów (wideo)

Utworzony przez jednoręki bandyta, 4 lutego 2010 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Powinni pokazać "Cinema Paradiso" :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto POlska właśnie.Brak kultury ale za to siłownia bedzie.I w miejscu kina za jakiś czas kilku łysych półgłówków będzie wylewało pot i rzeźbiło swoje muskularne zwoje mózgowe.Śmieszą mnie te klimaty i tacy ludzie a zwłaszcza w BMW, których teraz będzie pełno na ul.Peowiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paco??? Na CO??? nA...R..KOTY..KI??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klikon Grzyb nie przepuści żadnej okazji żeby się wypromować. Ostatnio "robi" za grabarza kin - w Kosmosie też odbębnił swoje. Panie Stefanie czy ma pan już rozpisany grafik na cały rok? Chcemy wiedzieć co będzie likwidowane w najbliższym czasie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BYŁO GO W KOSMOSIE! BYŁEM NA OSTATNIM SEANSIE! BYLO W KOSMOSIE ZE MNA AZEM 6 OSÓB!!!!! I NIE PITOLTA ŻE KLIKON BYŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ed napisał:
NIE BYŁO GO W KOSMOSIE! BYŁEM NA OSTATNIM SEANSIE! BYLO W KOSMOSIE ZE MNA AZEM 6 OSÓB!!!!! I NIE PITOLTA ŻE KLIKON BYŁ!
Widocznie do Kosmosu się spóźniłeś. Przeczytaj sobie tutaj: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/827449856
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...