Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za te pieniadze mozna troche posprzatac i zamalowac kilka graffiti. Bedzie wiecej pozytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stare Miasto jest wizytówką Lublina" dobre hahaha. Jeśli chcesz żeby ukradli Ci łańcuszek z szyi, wyrwali z reki torebkę lub aparat fotograficzny a na deser wybili szybę w samochodzie to rzeczywiście polecamy Lublin, a w szczególności Stare Miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nadzieję,że prokuratura coś znajdzie na tych nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
Ja mam nadzieję,że prokuratura coś znajdzie na tych nieudaczników.
Zapomnij!!! Gdyby miala cos znalezc to "krecenia zdjec" i calej tej sprawy by nie bylo. Ty sam bys wydal 700 tysiecy PLN za 900 tys ogladalnosc czy alternatywnie 50 tys PLN za 9 mln ogladalnosc? Odpowiedz znam z Twojego postu. Czym sie roznimy Ty czy ja od prokuratorow? Oni po prostu chyba inne gazety czytaja i inne stacje TV ogladaja. Moze ktos specjalnie dla nich drukuje i realizuje programy pozbawione informacji i tresci ktore my znamy - taki wewnetrzny biuletyn informacyjny i wewnetrzna TV? Ale nawet gdybys Ty czy ja doniosl, ze mozna taniej i skuteczniej realizowac promocje to i tak nic by z tego nie wyniklo. W miescie w ktorym prokurator jezdzi do prezydenta na przesluchanie tego typu sprawy maja trzy mozliwe epilogi - odmowa wszczecia postepowania, umorzenie postepowania lub przedawnienie zarzutow. I tyle. Koniec . Ps. Prawnicy spoza prokuratury radza w takich sprawach kierowac zazalenia do Pana Boga - tylko bezposrednio, bo posrednik rezyduje za blisko ratusza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...