Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na te studia decydują się najczęściej ludzie z powołaniem. Lubelska weterynaria ma 75 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2019 r. o 09:51 Powrót do artykułu
Zgadzam się, że trzeba mieć "powołanie" do tych studiów. Ja dostałam się też tu, ale wybrałam inne studia, bo po przemyśleniu to nie moja bajka. I nie żałuję tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostać pracę, a szczególnie dobrą po tym kierunku to marzenie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pewny, że chodzi o pitologię. Przepraszam - miało być "politologię?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy były jeszcze zwierzęta, teraz to pieski , kotki i specyficzni właściciele tego zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy gospodarki odpadami w intensywnej produkcji drobiarskiej związane są przede wszystkim z utylizacją odchodów drobiowych. Powstający w fermach pomiot ptasi stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i środowiska, w szczególności dla wód i gleby, nie tylko w związku z opisaną emisją azotu, ale zwłaszcza z możliwością skażenia biologicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...