Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ul. Filaretów będzie nowy pas do skrętu w ul. Głęboką

Utworzony przez chłopak_z_sąsiedztwa, 26 kwietnia 2011 r. o 15:25 Powrót do artykułu
– Jak uwierzę to zobaczę – komentuje Paweł Zarębski - to mnie rozbiło Niestety taki dodatkowy pas będzie sprzyjał cwaniaczkom, którzy będą z niego korzystali, a na końcu odcinka Głębokiej będą się pakowali w kolejkę czekających przed Sowińskiego (tak samo, jak jest teraz z tymi lecącymi do końca lewą stroną na Filaretów). Jedyne rozwiązanie to zakończenie tego dodatkowego pasa już za skrzyżowaniem z Sowińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba najgorsza recenzja wydzialu dróg i mostów - skoro decyzje musi wydawac osobiscie Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmowce...aby wyeliminowac cwaniaczkow i zeby inwestycja miala sens nalezy oddzielic skret w lewo w ul.Sowinskiego od pozostalej czesci ul.Glebokiej..moga to byc pacholki badz jakies betonowe rozdzielniki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mwbnz napisał:
Popieram przedmowce...aby wyeliminowac cwaniaczkow i zeby inwestycja miala sens nalezy oddzielic skret w lewo w ul.Sowinskiego od pozostalej czesci ul.Glebokiej..moga to byc pacholki badz jakies betonowe rozdzielniki..
kolce <3 i wielki napis "łamiąc przepisy i poziome oznakowanie, wbijasz tam na własne ryzyko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największym wygranym jest pomysłodawca tego rozwiązania.na pewno wygra przetarg na dokumentację i budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że zaprojektuje to pani Sz. z Wydziału DiM, to nie będzie problemu z zatwierdzeniem tego projektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się także odgruzować Wileńską z rzędu samochodów, które parkują zajmując 3/4 długości pasa do skrętu w prawo. Oszczędziłoby mi to przynajmniej 5 - 10 minut każdego ranka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waw co za inteligencja. Teraz dopiero myślą? Kolejne kilka lat będą to robic. A mnie juz i tak w Lublinie nie będzie,bo co tu robić. Z Czubów na Czechów w godzinach rannych jedzie się ponad godzinę, bo własnie na tym skrzyżowaniu stoi sie X czasu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze jak się wyjeżdza z Nałęczowskiej to jeden pas w lewo i dwa na wprost w Głęboką ? Albo jeden w lewo, środkowy w lewo-prosto, prawy do prosto i w prawo. Karol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...