Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na wózku porusza się od 9 lat, a już skoczyła ze spadochronem i grała w rugby na wózkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2019 r. o 14:44 Powrót do artykułu
Dzielna dziewczyna! I bardzo ładna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta co wsiadła z pijanym debilem do samochodu w kilka osob? wypadek na wlasne zyczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielna i urocza Dziewczyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez myślę jak ona że człowiek jest właściwie nikim we wszechświecie acwydaje sie nam ze jestesmy wyjatkowi. Dlatego cu ci sie najbardziej nadymaja są najbardziej żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kiedyś ją spotkałem. Bardzo miła i fajna dziewczyna. Dobrze, że coś robi i jest aktywna, inaczej niż duża część pełnosprawnych, szczególnie w naszym regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i mądra. Nic nie dzieje się bez sensu i jakiegoś planu Bożego, chociaż zrozumieć to jest wręcz nie do ogarnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...