Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór do Straży Miejskiej: Gigantyczna kolejka chętnych

Utworzony przez Gość, 29 listopada 2012 r. o 07:14 Powrót do artykułu
Tylu chętnych, czyżby chcieli rozbić straż od środka.Ale raczej zaczyna się wielkie bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli budują państwo policyjne,tylko za nasze pieniądze! Oj czas się obudzić,bo hazardziści i gumo filcowi mogą coś niedobrego wywołać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli budują państwo policyjne,tylko za nasze pieniądze! Oj czas się obudzić,bo hazardziści i gumo filcowi mogą coś niedobrego wywołać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za "rządów" ferajny DONKA, ludziska pchają się nawet do byle psiej roboty aby była stała... i tak po kilku latach widać że hasło "by żyło się lepiej" jest dalej jeszcze bardziej niż przed 5 laty... wstyd! nowe hasło: zadłużmy kraj o następne 400 miliardów, to napewno będzie "lepiej"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B i jej problemy... Praca, która w normalnym kraju uchodzi za najmniej prestiżową jest u was pożądana jakby to było stanowisko marzeń. Co was jeszcze trzyma w tym Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować straż a nie zatrudniać nowych spacerowych poborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ilość to jeszcze nie rekord. W ostatnim naborze na stanowisko cywilne w Komendzie Miejskiej Policji statystyka wyglądała następująco: 1 (słownie: jedno miejsce) i ponad 180 chętnych. W straży jedno miejsce - 30 chętnych, więc nie najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali! I tak ich jest za dużo i widać, że nie mają co robić , tylko czepiają się młodzieży, która spokojnie przechodzi, bo oczywiście jak już coś się dzieje to olewają sprawę z góry i nawet nie podjeżdżają. Można zrozumieć , że człowiek się boi, ale przecież oni od tego są , za to biorą pieniądze a ja nie chce płacić podatków na tchórzy i obiboków, którzy nic nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiadomo, źe nie będą umieli pisać, a co z czytaniem i kontaktami interpersonalnymi? Funkcjonariusz to nie tylko ma być sprawny fizycznie, ale powinien umieć czytać i pisać oraz kontaktować się z ludźmi. Do tego wskazane by było, aby oprócz tych 2 wspaniałych ustaw poznał Prawo o ruchu drogowym. Może wówczas zainteresuje się nie tylko autami stojącymi na chodniku przy Ratuszu i jeżdżącymi po nich jak po parkingu, ale także w dzielnicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którą grupę inwalidzką wymagają ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=slvutTBwyr4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele do poprawy panie nowy Komendancie Straży Miejskiej. Dziś miałam (nie)przyjemność zadzwonić w sprawie nieżywego szczura leżacego na chodniku, pan strażnik powiedział, że dzwoni się do schroniska:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podniecajcie sie , jak nie macie pociotkow , znajomków i poparcia w radzie parafialnej , to gówno z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie tam płacą 1300zł do czego wy się pchacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, nie wiedziałem, że mamy tylu degeneratów w Lublinie. Ja wiem, że żadna praca nie hańbi, ale miejcie-ż jakąś godność, ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie wiem po co te nabory. Tą pseudo straż powinni zlikidować, na rzecz policji, a tak płacimy na nich pieniądze, a oni nic nie robią. Ostatnio odmówili interwencji w szkole, bo to nie teren miasta i oni nie mogą przyjechać. Nie maja żadnych praw i żadnych obowiązków. Jednocześnie ukłon w stronę policji - przyjechali po 5 minutach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja_sama napisał:
Wiele do poprawy panie nowy Komendancie Straży Miejskiej. Dziś miałam (nie)przyjemność zadzwonić w sprawie nieżywego szczura leżacego na chodniku, pan strażnik powiedział, że dzwoni się do schroniska:)
Nie dziwcie się, że nie ma ich wtedy kiedy są potrzebni, jeśli ludzie dzwonią z takimi sprawami. haha padłem. Było wziąć łopatkę i sobie go zakopać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że jak najbardziej powinny być testy z ortografii, potem wstyd jak się czyta jakieś raporty...Nagle wszyscy cierpią na dysortografię, dysleksję, etc. a kiedyś to zjawisko nie było aż tak rozpowszechnione.....Po prostu łatwiej się zasłonić taka dysfunkcją niż przyłozyć się do nauki.......................................Społeczeństwo głupieje i nie tylko w straży miejskiej są tępaki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pracy w Polsce B i stąd tyle podań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...