Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrody dla rządu PiS. Ile dostali ministrowie z Lubelskiego? "Pracowaliśmy rzetelnie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 08:05 Powrót do artykułu
gość napisał:
undefined napisał:
Ale za co takie wysokie premie? Za wycięcie Puszczy? Za skłócenie nas ze wszystkimi sojusznikami ? Za wydłużające się kolejki w szpitalach i zamykane kolejne oddziały w szpitalach? Za brak śmigłowców i rozwalenie kadry dowódczej w armii? Za pisaną na kolanie reformę edukacji ? Za upolitycznienie sądów? Za unicestwienie Trybunały Konstytucyjnego?
auuuuuuuuu, auuuuuuuuuuu, auuuuuuuu.Aż miło posłuchać wycie targowicy
 Słyszysz głosy ? Koniecznie musisz udać się jak najszybciej po poradę do psychiatry. Zaburzenia tego typu mogą być oznaką poważnej choroby. Może jeszcze nie jest za późno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformie należały się nagrody, bo kraj kwitł. Teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS za co się nie wziął, to wszystko spieprzył. Wszystko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan w głębi na fotografii to kto to jest ?  Widać że dobry człowiek , dobrze że i tacy są w Lublinie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbbyu napisał:
Platformie należały się nagrody, bo kraj kwitł. Teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi
  Nie no tak się nie uśmiałem dawno. idż do lekarza niech ci proszki zmieni bo te co bierzesz są na pewno za słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego tyle, że biorą tylko od polskiego rządu, a od niemieckiego nie, jak ich poprzednicy. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za platformy to jedynie mafia kwitła. Ja nadal oczekuję, że Neumann wreszcie zapłaci honorowy zakład, bo dla 10.000zł nie warto być "człowiekiem bez honoru". Co do sytuacji międzynarodowej. Powoli Świat zdaje sobie sprawę, co wie każdy Polak, że w TVN są tworzone kłamstwa. Warto przypomnieć, też Izraelczykom, że najwięcej zginęło obywateli Polski, a nie Izraela. To też jest niezaprzeczalna prawda. Oczywiście jeżeli chodzi o cywilów, bo wojskowych to padło mnostwo po stronie Radzieckiej. I niestety, trzeba to przyznać, że bez nich nie pokonanoby III Rzeszy, ale jednocześnie dzięki nim doszło do wybuchu II WŚ. To tak samo jak Żydzi. Kto udzielał Hitlerowi pożyczek? Żydzi w największym stopniu przyczynili się do tej okrutnej wojny. Tak samo jak ktoś sprzedawał maczety plemieniu Hutu. To była największa rześ nowożytnej historii. W miesiąc wybito w bestialski sposób 1.000.000 Tutsi. A dlaczego? Bo 20% gnoiło 80% swych rodaków, czyli Ruandczyków. Chętnie poznamy historię Żydów z zajętych ziem polskich przez Rosjan. Ilu tych komunistów pomagało w syłce polskich rodzin na Syberię? Wiadomo w jakim celu. Moja babcia opowiadała jak to ów narod wybrany czynnie niszczył Polaków. Teraz wiemy, gdzie się pochowali, bo mają czelność ci oprawcy pluć Polakom w twarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dewastowanie kraju przyznają sobie tak astronomiczne nagrody ?! To trzeba nie mieć nawet odrobiny wstydu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej zginęło obywateli Polski a nie Izraela w czasie II wojny światowej, bo Żydzi mieszkający od pokoleń w Polsce posiadali obywatelstwo polskie a nie izraelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile ośmiorniczek można kupić za te premie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero Dojna Zmiana! Ciekawe po ile będą sobie przyznawać jak już spacyfikują niezależne media?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie nie zgarnęli 150.000.000.000 zł z OFE, 250.000.000.000 zł nie pozostawili w kieszeniach mafii vatowskiej, trzymają przyrost PKB chociaż szmalcownicy nawet w PE działają na szkodę Polski i Polaków, a najgorsze, że zmniejszono znacznie deficyt budżetowy. Zaczęto ścigać ciemiężców narodu polskiego (komisje). Przywrocono emerytom ich wypracowane emerytury, powstrzymano młodych rodziców od emigracji wraz z rodzinami A najgorsze, że nie ma w PiS żadnej afery. To już prawdziwy skandal i dewastacja. Co gorsza!!! Ceny paliwa twardo stoją w miejscu i te rzadowe chamy nie chcą nic mówić o złej koniunkturze. Może dlatego, że nie musimy utrzymywać na nasz koszt ciemnoskórych darmozjadów. No jestem najbardziej wkurzony, że jako ich wyborca, te CHAMY, KŁAMCY i ZŁODZIEJE z PiSu dotrzymuja swych obietnic wyborczych. No i to nagminne łamanie KONSTYTUCJI, chociaż nawet sam guru z Brukseli nie potrafi podać artykuł i chociaż malutenki podpunkcik, ktory to został złamany. No, ale widz TVNu, o to nie śmie zapytać. Dziennikarze TVNu jak wiadomo podają same dogmaty. Leming nawet nie śmie pomyśleć, bo wiadomo gdzie skończy... w Kanadzie jak mityczna Kopacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny p.ministrze mnie w ramach wyrownania zarobków pan ze swoja rudą kumpelka przyznaliście mi 20 zł,a jeszcze nie wiem czy to brutto. Niech p. stanie w lusterko i dobrze się przyjrzy kto to jest z sitwy pisowskiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek miał 18 tys. emerytury teraz ma 2. Cała rodzina przez to podupadła, żona musiała pójść do pracy. Córka chciała mieć narzeczonego muslima. Teraz musi zadowolić się kimś mniej egzotycznym. Musimy teraz sami kupować węgiel na zimę i płacić za świtało. Syn miał dostać od dziadka na mikołaja plejstejszyn a na gwiazdkę tableta i rolki. Dostał tylko książkę bez obrazków i długopis. Mi już z tego wszystkiego nerwy siadły. Za poprzednich rządów zawsze mieliśmy ciepłe posadki i miał człowiek jakąś stabilizację. Synkowi tez już prawie zaklepałem miejsce w gminie. A teraz nic z tego nie wyszło i sam muszę wziąć się do roboty. A jak mam to zrobić jak jestem nie przyzwyczajony? Jeszcze coś straszyli że mi chłopaka mogą do wojska wziąć. Ostatnio dostał uczulenia od kosmetyków. Za delikatny jest. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś na niego krzyczał. Niech biorą może tych co się nadają i co ich to interesuje. Jak żyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uważam, że pracowaliśmy rzetelnie. Będąc jednocześnie wiceministrem, zarabiam tyle co poseł." To rzuć to w diabły - co się będziesz męczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można!!!?!> A pomyśleć że kiedyś(lata 80-te)tak samo byliśmy poniewierani. Różnica, on dostał paszport i parę lat "pocił " się w Australia a ja i moi koledzy z nizin zapierdzielaliśmy w "anclach", "internatach" albo "na ćwiczeniach wojskowych". Teraz mamy "niby-emerytury" po ~2 tys.zł/mies!. Hańba! O wstydzie nic nie napiszę no bo to i tak spłynie po nich jak po kaczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało by dodać że wcześniej PO wydarło skąd się da pieniądze i wraz brakowało. PIS tego nie robi, coś tam rzucił ludziom i jeszcze jakieś grosze zostały. Kto zna matematykę na poziomie klasy trzeciej sam sobie wyliczy plusy i minusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest skandal!!! Nasi olimpijczycy w Korei nie zdobywają medali, bo ministerstwo nie interesuje się rozwojem naszego sportu. Ale pisowski wiceminister sportu bierze 50 tys. nagrody. Ludzie to jest SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest skandal!!! Nasi olimpijczycy w Korei nie zdobywają medali, bo ministerstwo nie interesuje się rozwojem naszego sportu. Ale pisowski wiceminister sportu bierze 50 tys. nagrody. Ludzie to jest SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest skandal!!! Nasi olimpijczycy w Korei nie zdobywają medali, bo ministerstwo nie interesuje się rozwojem naszego sportu. Ale pisowski wiceminister sportu bierze 50 tys. nagrody. Ludzie to jest SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...