Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ORMO CZUWA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustawa o ochronie danych osobowych się tu kłania takiego kogoś można podać do sądu tak samo jak upublicznienie wizerunku złodzieja nagranego na kamerach w sklepie nagrywający może mieć problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z autoryzacja takiego urzadzenia i atestem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata i dziadek byl w ormo a teraz syn z pokolenia JPII zaimuje sie donosami Ludzie zastanowcie sie policjant nigdy nie bedzie przyjacielem kierowcy
Policjant nigdy nie był, nie chce i nie może być przyjacielem kierowcy,zabraniają mu przełożeni,system i obecny rzad,mają rozkaz łupić,łupić i jeszcze raz łupić,ma być z tego kasa na wielomilionowe premie,odprawy i wynagrodzenia komuchów obecnie rządzących,ma być w końcu na imprezy i na pizzę dla Sikorskiego i na inne afery i przekręty tej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ch.... więcej kasy z donoszenia.Nie będą musieli wogole pracować.Będą wszystkie bary okupować na służbie i płakać,że mało zarabiają.Oni muszą pracowac 15 lat bidulki.WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest frajerem i bezmózgiem to może i podda się karze na podstawie bezwartościowych dowodów (brak atestów, nieograniczone metody podrobienia, brak podstaw prawnych do określenia personaliów kierującego). Czujesz się większy kmiocie że na kogoś doniesiesz? Donosicielstwo i denuncjacja to najgorsze kurestwo, dziwię się że władza toleruje tego typu zachowania które rozbijają więzi społeczne, wprowadzają atmosferę nieufności, podejrzliwości i agresji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie kontrowersyjne ..... nie wiem czy jest legalne .. mam kamerkę, ale mam ją po to aby ustrzec się przed frajerami którzy nie wiadomo kiedy mogą we mnie uderzyć..... ps. kiedy policja ze Świdnika sprawdzi busy przecież nie można za nimi jechać, grozi zatruciem. gdzie są wozy policji które sprawdzają stan techniczny pojazdów, w tym poziom zawartości cząstek iw wydalanych spalinach i ich zgodność z wartościami zgodnie z dyrektywami UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest frajerem i bezmózgiem to może i podda się karze na podstawie bezwartościowych dowodów (brak atestów, nieograniczone metody podrobienia, brak podstaw prawnych do określenia personaliów kierującego). Czujesz się większy kmiocie że na kogoś doniesiesz? Donosicielstwo i denuncjacja to najgorsze kurestwo, dziwię się że władza toleruje tego typu zachowania które rozbijają więzi społeczne, wprowadzają atmosferę nieufności, podejrzliwości i agresji.
Mam do Ciebie pytanie. Czy straciłeś kiedyś, w wypadku drogowym, kogoś bliskiego? Ja tak. Ten ktoś zginął, bo bandycie za kierownicą zachciało sie wymusić pierwszeństwo. Wiec nie pisz proszę, o kurestwie i rozbijaniu więzi społecznych. Na zło nie mozna byc obojętnym, i jeżeli taki donos bedzie w stanie uratować czyjeś życie, to jestem jak najbardziej za. Zdaje sobie sprawę ze wszystkich kontrowersji, jednak tu, gdzie chodzi o czyjeś życie, nie mam watpliwości. Obojętność na zło oznacza de facto przyzwolenie na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant nigdy nie był, nie chce i nie może być przyjacielem kierowcy,zabraniają mu przełożeni,system i obecny rzad,mają rozkaz łupić,łupić i jeszcze raz łupić,ma być z tego kasa na wielomilionowe premie,odprawy i wynagrodzenia komuchów obecnie rządzących,ma być w końcu na imprezy i na pizzę dla Sikorskiego i na inne afery i przekręty tej władzy.
  Mam taką prośbę - czy mógłbyś przestać wypowiadać się korzystając z zarejestrowanego przez kogoś innego, dość dawno temu, nicka. Dziękuje.   Ad rem - jakoś się "ORMO" i "szeryfów z kamerami" nie boję. Może dlatego, że jeżdżę przepisowo, a wykroczeń które (jak prawie każdemu) zdarza mi się czasem popełnić (głównie prędkość poza zabudowanym) nie da się udowodnić na podstawie filmu z kamerki :)   Ale - jak ktoś wjeżdża na czerwonym, wymusza pierwszeństwo z podporządkowanej, omija kogoś kto zatrzymał się, żeby przepuścić pieszych, wyprzedza na trzeciego (albo po wysepkach/u szczytu wzniesienia/na podwójnej ciągłej) i ma pozostałych użytkowników drogi w głębokim poważaniu w jakikolwiek inny sposób, to zasługuje na karę. Publiczne napiętnowanie tego typu zachowań przez pana Sokołowskiego z KGP czy na kanale YT to przegięcie... ale zgłoszenie organom ścigania nie jest niczym więcej niż tylko obywatelską postawą, która ma na celu ochronę dobra należącego się nam wszystkim - bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest frajerem i bezmózgiem to może i podda się karze na podstawie bezwartościowych dowodów (brak atestów, nieograniczone metody podrobienia, brak podstaw prawnych do określenia personaliów kierującego). Czujesz się większy kmiocie że na kogoś doniesiesz? Donosicielstwo i denuncjacja to najgorsze kurestwo, dziwię się że władza toleruje tego typu zachowania które rozbijają więzi społeczne, wprowadzają atmosferę nieufności, podejrzliwości i agresji.
udzieliła Ci się ta atmosfera agresji, ewidentnie... mentalność ludzi się zmienia i hasła denuncjacji, donosicielstwa nie będą już działać na młodsze pokolenia i dobrze, może zacznie robić się tu normalniej, a ludzie będą mniej cwaniakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tylko listonosz i grabarz nie mogą karać mandatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapusta jest kapusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do Ciebie pytanie. Czy straciłeś kiedyś, w wypadku drogowym, kogoś bliskiego? Ja tak. Ten ktoś zginął, bo bandycie za kierownicą zachciało sie wymusić pierwszeństwo. Wiec nie pisz proszę, o kurestwie i rozbijaniu więzi społecznych. Na zło nie mozna byc obojętnym, i jeżeli taki donos bedzie w stanie uratować czyjeś życie, to jestem jak najbardziej za. Zdaje sobie sprawę ze wszystkich kontrowersji, jednak tu, gdzie chodzi o czyjeś życie, nie mam watpliwości. Obojętność na zło oznacza de facto przyzwolenie na nie.
Tak już widzę ratowanie życia donosem w stylu skarg na kierowców MPK np linii 45 którzy przecinają 3 pasy żeby z przystanku na Krochmalnej mieć możliwość skręcić w stronę cukrowni... Na drodze są wypadki bo jeżdżą cielęta które nie potrafią jeździć i nie znają przepisów - tacy ludzie nie powinni nigdy dostać prawa jazdy. A donosicielstwa nie trawię poza przypadkami jeśli ktoś naprawdę robi innym krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOMO HOMINI LUPUS EST nic poza tym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant nigdy nie był, nie chce i nie może być przyjacielem kierowcy,zabraniają mu przełożeni,system i obecny rzad,mają rozkaz łupić,łupić i jeszcze raz łupić,ma być z tego kasa na wielomilionowe premie,odprawy i wynagrodzenia komuchów obecnie rządzących,ma być w końcu na imprezy i na pizzę dla Sikorskiego i na inne afery i przekręty tej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do Ciebie pytanie. Czy straciłeś kiedyś, w wypadku drogowym, kogoś bliskiego? Ja tak. Ten ktoś zginął, bo bandycie za kierownicą zachciało sie wymusić pierwszeństwo. Wiec nie pisz proszę, o kurestwie i rozbijaniu więzi społecznych. Na zło nie mozna byc obojętnym, i jeżeli taki donos bedzie w stanie uratować czyjeś życie, to jestem jak najbardziej za. Zdaje sobie sprawę ze wszystkich kontrowersji, jednak tu, gdzie chodzi o czyjeś życie, nie mam watpliwości. Obojętność na zło oznacza de facto przyzwolenie na nie.
 
Mam do Ciebie pytanie. Czy straciłeś kiedyś, w wypadku drogowym, kogoś bliskiego? Ja tak. Ten ktoś zginął, bo bandycie za kierownicą zachciało sie wymusić pierwszeństwo. Wiec nie pisz proszę, o kurestwie i rozbijaniu więzi społecznych. Na zło nie mozna byc obojętnym, i jeżeli taki donos bedzie w stanie uratować czyjeś życie, to jestem jak najbardziej za. Zdaje sobie sprawę ze wszystkich kontrowersji, jednak tu, gdzie chodzi o czyjeś życie, nie mam watpliwości. Obojętność na zło oznacza de facto przyzwolenie na nie.
Mądra odpowiedź! Wyjęłaś mi to z ust...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten film nagrali : http://odu.pl/6035
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...