Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielki SZACUN dla Pani Dzielnicowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna dzielnicowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Renia tak trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ go odbila dzielnicowa, sam wyszedł z budynku jeszcze zanim Policjanci wysiedli z samochodu, coz to byla za akcja jak z dobrych amerykanskich filmow... Prawda jest taka ze nawet nie wyszla Pani z samochodu a " przestraszony " chlopczyk juz siedzial z tylu kabaryny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od takiej policjantki mandat to tylko przyjemność. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby ktore tak Pania chwala na stronie prawdopodobnie nawet nie wiedza co dzialo sie na akcji z 15 latkiem, pomijajac fakt ze wola pisac anonimowo na stronie ponieważ prawdopodobnie kazdy komentarz pozytywny tutaj jest pisany przez Pani kolegow z policji, wasze dzieci musza sie wstydzic za was w szkole, bo policjantem jest ojciec/matka ktorzy z prawdą nie mieli nigdy nic wspolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy ogromnego uznania za profesjonalizm, skuteczność, uprzejmość, takt i empatię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ok. 30 lat pracy dla tego kraju zrozumie po co była tak ...  i się poświęcała, bo ja po 40 latach pracy stwierdziłam, że byłam głupia bo mam 1700 zl emerytury, gdzie nieroby praktycznie mają tyle samo co ja tj. emerytury plus i kilku lat pracy, bo im się dodatkowo należy 500 plus do emerytury a mnie już nie bo przekraczam dochód 1600 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanka dzielnicy Pani Renaty tak uprzejmej i pomocnej osoby dawno nie spotkałam. Osoby które źle o niej pisza poprostu jej nie znają, a wypowiadają się pod każdym wpisem na fb. Ludzie to jest ich praca starają się zeby w Garbowie bylo bezpiecznie, przez to bezstresowe wychowanie dzieci robią co chcą niedlugo rodzicom na łeb nasrają i wtedy policja powinna powiedzieć a radzcie sobie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garbowianka, uwazaj zeby tobie na leb nie nasrali, tylko ze nie te dzieci tylko policja o której sie tak dobrze wypowiadasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza ( nadgorliwi) policja to jest z miejscowości Niemce w dniu 29 (niedziela) Wrzesnia 2019 roku miałem awarię samochodu przy giełdzie na Elizowce i czekałem na lawete i w tym czasie chodziła policja robiła zdjęcia samochodom źle zaparkowanym no i zrobili mi zdjęcie i powiedzieli ze to ich nie interesuje że mam pecha i w tym miejscu mi się zepsuł i należy mi się mandat a jak mi nie pasuje to mogę iść do sądu. No i w dniu wczorajszym otrzymałem mandat 300 zł. Co o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem dzielnicy pani Renaty i niech pani szanowana cos zrobi z tymi frajerami co się prują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Olka Pajdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym pozdrowić wszystkich ludzi którzy nie wiedzą o co chodzi a pierd*** głupoty, ludzie zajmijcie sie swoim zyciem a nie w******* sie w czyjes. Leje na wass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby to dla mnie zaszczyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...