Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy 2018. Zagłosuj w plebiscycie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 14:25 Powrót do artykułu
mieszkam 35 lat na Paganiniego- ani razu nie spotkałem dzielnicowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero zero zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/Komu ma służyć taki plebiscyt? Chodzi o zantagonizowanie policjantów, bo skłóconą załogą łatwiej się kieruje? Nie mam pojęcia kto jest moim dzielnicowym, bo nie znam go. A nie znam, bo nie mam takiej potrzeby. Żyję zgodnie z prawem, mam porządnych sąsiadów i policja nie ma z nami żadnego problemu. Czujemy się bezpiecznie. 2/Czy Dziennik musi małpować po Kurierze plebiscyt bez znaczenia i sensu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście są tacy Policjanci, którzy chcą przede wszystkim pomagać i podchodzą do ludzi z sercem - Panie Radosławie Ochal, dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech się pani wyprowadzi w bardziej spokojne miejsce "- to poradził mi "mój" obecny dzielnicowy, kiedy jeszcze nim nie był. Interwencja dotyczyła notorycznego zakłócania spokoju przez mieszkańców meliny sąsiadującej z moim mieszkaniem. Ci ludzie zza ściany zniszczyli mi życie. A nasz dzielny dzielnicowy startuje w plebiscycie na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego. Chyba dla przestępców, bo wiedzą, kto ich chroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto na tych sms zarabia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda jak trzeba to ich nie ma WIEDZĄ KTO HANDLUJE PAPIEROSAMI LECZ UDAJĄ ŻE NIE WIDZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie foty przepraszam? Mamy rozpoznawać po nazwiskach i stopniach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnicowa na Skarpie nie jest widoczna Czyżby bałaby się tej grupy co tak codziennie stoi pod dawnym Lewiatanem i handluje papierosami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie widziałam swego dzielnicowego. Nie znam go. Od was dowiedziałam jak się nazywa.... Nigdy nie widziałam by jakiś policjant chodził po ul Kunickiego, tam gdzie mieszkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tacy znani, że nieznani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy ze wszystkich tu jest nie kto inny jak Krzysztof Piętka z 2-ki :) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach dzielnicowi są dzielnicowymi tylko z nazwy a na codzień jeżdżą w patrolówce, robią doprowadzenia, zabezpieczają mecze i przejazdy kibiców....itd. W Puławach nie obowiązuje zarządzenie nr. 5 KGP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica Janowska i Krężnicka - mieszkam w okolicy już z 10 lat i nigdy dzielnicowego nie spotkałem, nie mówię już o jakiś okresowych odwiedzinach na posesji... ale z fotoradarem to pojawiają się cyklicznie, a po wypadku to pewne że 2-3 dni lepiej nie wciskać mocniej pedału gazu. Ale jak się patrzy na przydział ulic takiego dzielnicowego, to proboszcz tylko może pozazdrościć liczby podopiecznych, on to by z pewnością obleciał wszystkich po kolędzie i to w dwa tygodnie jak nic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to dobrze że często latają z fotoradarem - największymi zabójcami w Polsce są zidiociali kierowcy, a nie kryminaliści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnecki kto pozwolił teraz wysłać 10 smsów na siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam dobrze swojego dzielnicowego z ul. Samsonowicza ale żadnych sms-ów nie będe wysyłać bo to jest nabijanie kasy dla organizatora tego plebiscytu łatwo obliczyć 1 sms - 1 zł netto razy ilość daje nam sporą sumkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznani ale dobrze opłacani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy sie nic nie przeskrobałeś a jak ci tego brakuje idź do swojego KP i powiedzą ci kiedy pracuje to się z nim spotkasz- poroste. Ja go czestowiduję na dzielnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...