Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najbogatsza lubelska maturzystka (wideo)

Utworzony przez ~tomek~, 19 maja 2008 r. o 23:02 Powrót do artykułu
Brawo - serdeczne gratulacje. Niech pani zainwestuje pieniądze w swoją edukację. To będzie najlepsza inwestycja. Dzięki pani również Lublin zyskał darmową promocję jeszcze raz szczere gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestes cudowna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :***************
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dziewczyna miała tą intuicję. Ładny start w dorosłe życie. Gratuluję sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 tysięcy na używany samochód?? Mogę ci sprzedać za 40 patyków moją używaną 15 letnią Corsę??- co ty na to?? hehehehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dobrze poszło w milionerach to matura pewnie jeszcze lepiej.Życzę Ci tego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej szczęścia niż rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dagna, jeśli chcesz zainwestować odpowiednio, a co najważniejsze - bezpiecznie, to mam propozycję. Skontaktuj sie jeśli chcesz zapoznać sie z propozycją. Sama propozycja, nikt nie mówi że masz od razu podpisać i wchodzić w to. Pozdrawiam Wojtek gg: 4812642 tel: 691134900
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...