Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co pracować? Mieszkanie za darmo, pieniądze z MOPR i jedzenie z banku żywności. Wypierd.... na zbity pysk nie zdycha pod mostem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może znowu przydałoby się śledztwo, kiedyś było chętnie wszczynane, zadłużenie lokatorów było przedstawiane jakby to był dług ZNK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat Mariana K...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunizmu nie było za tz.komuny.Jest natomiast teraz w państwie gdzie jest kapitalizm bo jak to inaczej nazwać. Za nic nie płacić .Za mieszkanie ,jedzenie i pomoc z MOPR. Na takich pasożytów niestety muszą pracować inni. Utylizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mogę zgłosić się po zaświadczenie "o niezaradności życiowej"? Z chęcią poślizgałbym się finansowo na takim kwicie jak banda tych pasożytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rekordzista jest winien już pół miliona zł, drugi na liście ma ok. 220 tys. zł długu, kolejny ponad 130 tys." ... czy ja też mogę zadłużyć mieszkanie w którym mieszkam na takie kwoty ? Chciałbym mieć darmowy hotel przez kilkadziesiąt lat. Czy Gmina Lublin jest mi to w stanie zapewnić ? Bo tym ludziom zapewnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezaradni i niepełnosprawni to jedna sprawa. Drugim zagadnieniem są cwaniacy, którym miasto i opieka opłaca, pomaga itd a oni swoje dochody na czarno mają dla siebie :) Jedno jest pewne brak kontroli nad wydawaniem publicznych pieniędzy a urzędnicy mają wszystko w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można podpytać o pomoc w kancelarii Lexa – kancelarialexa.pl. U mnie dług był na poziomie 150 tyś zł, ale z tego co wiem pomagają też w sprawach gdzie komornik ma do ściągnięcia miliony złotych od spółek. Do nich trafiłem z polecenia kolegi który miał problemy z biznesem wtedy gdy uderzył kryzys w Europę. Akurat jego branża mocno ucierpiała. Na szczęście już wyszedł na prostą i bardzo chwali optymalizację zusowską między innymi, którą mu przeprowadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...