Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najzdolniejsi ze zdolnych. Uczeń I LO dostanie aż 3 tys. zł stypendium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2016 r. o 06:23 Powrót do artykułu
A łysy też dostał stypendium???Zarabia mało,a takie ma zasługi? Ostatnio min Szyszko to podkreślił przesyłając donos do prokuratury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale, tak ma nie być. Trzeba podwoić te stypendia. Tak uważam. Jednakże wszyscy szczekają na moje wnioski twórcze. Każdemu miękną nogi z zawiści, a szczęki opadają. Google: lwgula ; było około 4000 wejść, a jest 1870. Licznik nadal pracuje, niestety na odwrót. To nie jest żart. Chyba i mnie przyjdzie przestać żartować. Aaron Navarro von Feldsteinhoff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A łysy też dostał stypendium???Zarabia mało,a takie ma zasługi? Ostatnio min Szyszko to podkreślił przesyłając donos do prokuratury!
Wakacje się jeszcze nei zaczęły-wracaj do klasy dzieciaku i bierz się za naukę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie podwójne, nie potrójne, ale aż poszóstne stypendium dostanie od prezydenta licealista ze „Staszica”, który zdobył sześć tytułów w ogólnopolskich olimpiadach, turniejach i konkursach organizowanych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych." TO DLACZEGO DZIECKO KTÓRE KOŃCZY SZÓSTĄ KLASĘ DOSTAJE TYLKO JEDNĄ NAGRODĘ. ?? NADMIENIAM ŻE JEST NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE I NAJLEPSZA ZE WSZYSTKICH SZÓSTYCH KLAS W SWOJEJ SZKOLE. DLACZEGO???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje i wielkie brawa, nie żałować pieniędzy dla zdolnych i pracowitych, i ambitnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......a ja naiwnie myślałam, że w nowej Polsce zacznie się doceniać i wartości duchowe młodego pokolenia. Mój wnuk jest najwybitniejszym uczniem z religii i wolontariatu patriotycznego w swojej szkole, ale żaden "mundry" dyrektor nie pomyślał, aby i jemu dać nagrodę za odwagę wyrażania swojej wiary pośród ateistycznie i konsumpcyjnie nastawionej hałastry, która prześladuje wszelkie oznaki bycia dumnym Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...