Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nalot na internautów na lubelskich Czubach

Utworzony przez rio, 14 listopada 2008 r. o 12:38 Powrót do artykułu
w wiekszosci cywilizowanych panstw jesli nie czrpiesz z tego kozysci moga ci na kant dupy naskoczyc , polska nadal panstwem zacofanym pod wieloma wzglendami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przejrzą je również pod kontem korzystania z nielegalnego oprogramowania" - niech lepiej przejrzą je pod kontem prostym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordzistka udostępniał 185 GB gier...
Rekordzistka udostępniał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba pod kątem a nie kontem dobre.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rio napisał:
w wiekszosci cywilizowanych panstw jesli nie czrpiesz z tego kozysci moga ci na kant dupy naskoczyc , polska nadal panstwem zacofanym pod wieloma wzglendami
Jak to nie czerpiesz koszyści ??? Przecież posiadasz za darmo co kosztuję .Czyli korzyści są jak najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko da sie sprawdzic poprzez adres IP jesli ktos pobieral od tego sa logi ale to ze sie da sprawdzic to nie znaczy ze musza zaraz udowodnic to ze sie korzystalo, mozna np sobie kupic dysk na usb, zainstalowac tam "wszelkie zło" i podczas nalotu wyrzucic go przez okno a na komputerze z ktorego korzystamy zainstalowac darmowego linuxa.. poza tym dla osoby ktora nie robi niczego zaawansowanego na komputerze wystarczy sam linux z podsatwowymi aplikacjami biurowymi i do obslugi internetu co innego z projektantami CAD czy grafiki, ciezko znalezc rownie dobre programy pod linuxa co na windowsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nasza dzielna policja znalazła już mordercę właściciela kantoru sprzed paru lat? A może zamknęła jakiś groźnych przestępców? Nie? Tylko paru nastolatków wymieniających się muzyką itp to pewno dostaną dożywocie bo to przecież jak terroryzm. Najlepiej od razu rozstrzelać razem z babcią która chodziła z pieskiem "tylko" na smyczy bez kagańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś korzysta z tego co zrobiłem bez mojej zgody to kradnie i tak jest w cywilizowanych krajach 'rio'. Jeżeli Cię nie stać to używaj programów, których twórcy zgodzili się na wykorzystywanie ich pracy za darmo. Można też słuchać muzyki zgodnie z prawem ale to wymaga myślenia, a nie pójścia na łatwiznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszy mnie sformułowanie "zabezpieczone przez policje komputery" haha w jaki sposób zabezpieczone? Wsadzone do czarnego worka i owinięte taśmą, przecież to jest śmieszne! Niech się lepiej policjanci zabezpieczają przed niechciana ciąża... W ogóle tego typu akcje są śmieszne, bo zamiast faktycznie zająć się łapaniem przestępców, to polska policja traci czas na tego typu zajęcia, a to jest wg mnie hipokryzja, bo zdecydowana większość ludzi korzysta z P2P i nie ma oryginalnego oprogramowania, ba, w większości firm takiego nie ma. A tak na koniec to tylko jedno mi przychodzi na myśl - to jest POLSKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To policja niech wyjaśni mi taki przykład: Kupuję książkę, pożyczam ją koledzę aby przeczytał, czy łamię prawo ? a teraz taki Kupuję film, i na komputerze po zgraniu go pożyczam kolegom do obejrzenia, czy łamię prawo ? Nie czerpię z tego korzyści materialnej a tym samym nie łamię prawa bo nie robię nic złego, czyż tak??? Czy pożyczanie książek jest też karalne ??? Czy ktoś kto sciąga film z dysku DVD w moim odtwarzaczu DVD jest przestępca ? Ja pożyczam mu a nie sprzedaję ten film do tego aby obejrzał... Co na to prawo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny gigantyczny sukces naszej policji- zatrzymali paru pryszczatych gówniarzy z pirackimi mp3 na dysku! Od razu czuję się w naszym Lublinie bezpieczniej! A jeśli nie chcecie być podejrzewani o piractwo, załóżcie internet w NowaNecie- dobrze jeśli strona się wczyta- na więcej nie macie co liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden ze znajomych po takim nalocie dostal 20 tys. ciekawe ile teraz ja dostane :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...