Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nalot policji na targowisko przy ul. Unii Lubelskiej

Utworzony przez wiejar, 5 grudnia 2009 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Niech w polsce obniża cene papierosów na taką, że nie będzie sie opłacało przywozić to zlikwidują przemyt. innego wyjścia nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor tego artykułu nie napisał że kontrole na targowisku były prowadzone wspólnie z funkcjonariuszami IC w Białej Podlaskiej zaś patrol drogówki zatrzymał pojazd do kontroli wspólnie z pracownikami UKS ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak państwo "łupie" obywateli akcyzą,podatkiem to jest cacy a jak obywatel chce trochę dorobić w tym durnym kraju to zaraz jest be.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jak państwo "łupie" obywateli akcyzą,podatkiem to jest cacy a jak obywatel chce trochę dorobić w tym durnym kraju to zaraz jest be.....
Panstwo nie "lupie" obywatela, tylko wystepuje w naszym wspolnym interesie, a to jest zasadnicza roznica, ktorej nie wszyscy mieszkancy kraju nad Wisla umieja zrozumiec. Panstwo, to my...a nie zaden funkcjonariusz Policji, IC, Strazy Granicznej itd. Oni wystepuja w naszym imienu i na nasze polecenie. Umiejetnosc zrozumienia zasady dzialania panstwa jest dla wielu Polakow zbyt skomplikowane i stad tez biora sie takie idiotyczne wpisy, jak Twoj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazówka policji a nie nalot. Ja już kilka krotnie podawałem przez strone www w komendzie wojewódzkiej w lublinie że pod moim blokiem na targu handlują fajkami i nawet podałem gdzie stoją gdzie trzymają fajki i w którym samochodzie ale Policja niestety ma to gdzieś woli stawiać śmietnik bo takie mają zalecenia!!!!!!!!!!! Niech się nie dziwią że nikt ich nie informuje o przestępstwach bo wiedzą że ich to nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jutro wpadną na Elizówke na giełde , tylko niech TIRem podjada bo sie lewe fajki i wóda nie pomieści do nysek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie ma zakładów tytoniowych z polskim kapitałem. Są spółki z częściwym udziałem skarbu Państwa z przewaga kapitalu zagranicznego. Do kogą idą zyski ? Skarb Panstwa otrzymuje % udział w zyskach, oraz akcyze. Ryzyko utraty przemycanych papirosow wiąże sie z cenami na targowiskach np. koszt zakupu 1 paczki na Ukrainie to około 1,5 zł ,a sprzedawane są po 5,5 zł. Zalegalizowany przywóz popierosow z Ukrainy po zgłoszeniu i pobraniu po 1 zł od paczki częściowo zlikwidował by przemyt ,zasilił Skarb Państwa ,dostosował by ceny do realnych możliwości zakupu . Ukochany liberalny Rząd Premiera Tuska ma w d.. potrzeby Polakow liberalizm stosujac do swoich kolegów partyjnych lobbujacych za wplaty na k-to partii na rzecz koncernów tytoniowych , hazardowych . Odnosnie niektórych wypowiedzi o donoszeniu na policje uwazam,że mimo że ormo nie istnieje niektórzy maja we krwi donosicielstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pokazówki to się nadają tylko do prasy. Na każdym targu handlują fajkami z za wschodu i wszyscy o tym wiedzą ale policjanci mają ważniejsze zadania albo nie opłaca się im bo to za mało im daje w aktach "punktów". Ja kiedyś zadzwoniłem że tu i tu stoi gściu sprzedaje fajki które trzyma w aucie podałem marke kolor nr rejestracyjny miejsce postoju i dalej tam stoi od wielu miesięcy i śmieje się pewnie z naszej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Kaczyńscy coś z tym robili? To samo czyli nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...