Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Namierzyli złodziei po telefonie, który ukradli

Utworzony przez czesio, 25 lutego 2009 r. o 12:51 Powrót do artykułu
Ten z prawej to nie ten bokser co am walczyc w sobote na "wielkiej" gali boksu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Specjalne techniki operacyjne" a mi się wydaję, że chodzi o ustalenie do jakich BTS logował się telefon o danym numerze IMEI. Jakie to specjalne? Jedna z sieci proponuje (proponowała?) usługę "Gdzie jesteś" - wykorzystując tę samą "specjalną technikę operacyjną" można było samemu ustalić gdzie jest np. dziecko. Szkoda, że policja struga ważniaków zamiast wyłapać tak wszystkie kradzione telefony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale warjaty;] Szacun na osiedlu terało bendzie. Ten po prawej to faktycznie bokser, natomiast ten po lewej to sklepikarz z warzywniaka;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mordy wiejskich parobków - po 5 lat bez wyroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
Szkoda, że policja struga ważniaków zamiast wyłapać tak wszystkie kradzione telefony.
Niegdyś kolejarz w Kłodzku przywłaszczył sobie mój telefon na kartę pozostawiony na siedzeniu w pociągu, a potem posługiwał się nim w kontaktach z żoną. Gdy po powrocie do domu po kilku dniach zablokowałem kartę SIM u operatora, na karcie zachował się nie odczytany mail od żony złodzieja z numerem jej telefonu. Podałem te dane dla policji w Kłodzku, ale oczywiście za miesiąc przyszło umorzenie z powodu "niewykrycia sprawcy". Mając zawiadomienie zwykłego obywatela nie chcą nawet sobie dupy zawracać ściganiem złodzieja. Co innego gdy dotyczyłoby kogoś z rządu lub posłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...