Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że monitoringu nie zainstalowali na ul. Karłowicza, gdzie są dwie dyskoteki a co za tym idzie awantury, kradzieże i bijatyki są na porządku dziennym, a raczej "nocnym". Strach tamtędy przechodzić. Nie mówiąc o tym, co przeżywają mieszkańcy tamtejszej kamienicy- w większości starsi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodnie nie reagują, bo 90% z nich o tej godzinie jest pewnie nieźle narąbanych i koncentrują się wyłącznie na trzymaniu azymutu. A ci, którzy byli trzeźwi widzieli tylko dwóch tarmoszących się pijaków. Wot i tajemnica rozwiązana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie prawo jest niestety takie że w pewnych sytuacjach obrona ofiary może być uznana za udział w bójce, co wiąże się z przestępstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że monitoringu nie zainstalowali na ul. Karłowicza, gdzie są dwie dyskoteki a co za tym idzie awantury, kradzieże i bijatyki są na porządku dziennym, a raczej "nocnym". Strach tamtędy przechodzić. Nie mówiąc o tym, co przeżywają mieszkańcy tamtejszej kamienicy- w większości starsi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo policja, do pudła gnoja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dla czego bo jak bym tego gnoja co napada skopal i mu obil morde to by mi jeszcze postawili zarzut pobicia . Inaczej sie nie da co mam go za rece trzymac dopoki nie przyjedzie policja ??? A jak mi sie wyrwie i np uderzy to co?? Jedyny sposob to obic hama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!! przez duże B!!! oby więcej kamer, nareszcie coś w dobrym kierunku. powinni jeszcze rozlokować jakieś urządzenia monitorujące przy najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych. kilka dni i wyłapali by wszystkich wandali. to samo tyczy się elewacji nowo odremontowanych budynków. co to za problem postawić tam kamerę z nagrywarką i zarejestrować tych idiotów a później wszystkich wyłapać. no ale najważniejsze że kamery działają i dzięki nim możemy czuć się deko bezpieczniejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UDZIELAJĄCY POMOCY CZĘSTO JEST POSTRZEGANY JAKO UCZESTNIK ZAJSCIA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to były czasy chłopaków z ZOMO ten młody człowiek nawet nie pomyślałby o napadaniu na kogokolwiek.Z drugiej strony zapewne pracowałby np.na Żuławach i nie miał na to czasu...................!!!Ale teraz mamy demokrację i każdy na każdego może napadać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z checia bym pomogl ale bylem pijany i mialem jointa w kieszeni a jak by policja przyjechala to tez bym musial jechac na komisariat i nie wiem jak by sie to dla mnie skonczylo. Bo nikt by nie wzial pod uwage tego ze chcialem pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech dziennikarz sprawdzi czy przypadkiem następnego dnia rano policja nie wypuściła tego bandyty. A najlepiej niech prześledzi dalszy jego los i jaki to wyrok dostanie. Warto też sprawdzić czy ofiara nie będzie zastraszana przez tego bandytę czy też jego kolegów i w jaki to cudowny sposób bandyci dowiedzą się o jego nazwisku i adresie zamieszkania. A wszystkich tych zbulwersowanych brakiem reakcji przechodniów zapraszam na plan Zamkowy, na Starówkę, na przystanek przy PKS-ie w tych miejscach łatwo zobaczyć kieszonkowców, złodziei, bandytów więc łatwo popisać się odwagą w ich łapaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie reagują, gdyż prawo stoi po stronie bandytów. Jeśli ktoś by skopał tego bandytę, został by pociągnięty do odpowiedzialności... Potem tych ludzi się ciąga po sądach i jeszcze bandyta ma prawo do obrońcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały lublin :/ zaorać to miasto bo tam tylko patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoja na 3 lata - nie do wiezienia( tam mają wakacje), tylko do przymusowej ciezkiej pracy. Bedzie mial zajecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSIMY GAZETĘ O INFORMACJĘ NT LOSÓW BANDYTY? GROZI MU DO 12 LAT, ALE W RZECZYWISTOŚCI CO DOSTAŁ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łacha do więzienia na 5 lat!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie pytanie. Bo w Polsce mamy "prawo dla bandyty" a nie ofiary. Pomożesz, to nie dość, że będą cię ciągać po sądach aż wszyscy okoliczni złodzieje sobie ciebie dokładnie obejżą i zapamiętają, to jeszcze sami sprawcy wyjdą za chwilę z więźnia. Więc po co sobie robić kłopoty? Dopóki prawo się nie zmieni, dpóty ludzię będą ofiarami a bandyci będą mieli przewagę. Taki kraj ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie mogli być katolicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kmioty przeszły bez reakcji... mam nadzieję że to czytają pier***one ku*** leniwe !!! co za znieczulica... biją człowieka i się boją podejść... w sklepie się chowają... PEDAŁY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta sie dziwi ze nikt nie pomogl? Sam mialbym ochote pomoc ale co?Dostał by strzała i by mi sprawe załozył . Dostałbym zawiasy za udział w bójce albo pobicie. Inaczej jak bym zadzwonił na policje to bym musiał byc świadkiem i łazić po sądach i komendach. Dlatego ludzie nie pomagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...