Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli, bo jest policjantem. Sąd aresztował braci

Utworzony przez zenek, 8 lipca 2012 r. o 22:49 Powrót do artykułu
Lublin kojarzy mi się właśnie z wszędobylskimi dresami, w białych czapeczkach, bucikach, spodenkach i koszulkach w żadnym innym mieście tyle tego syfu nie widziałem, a ponadto z dziurawymi ulicami i z wewsząd starym walącym się budownictwem czyli ogólnie kupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
Lublin kojarzy mi się właśnie z wszędobylskimi dresami, w białych czapeczkach, bucikach, spodenkach i koszulkach w żadnym innym mieście tyle tego syfu nie widziałem, a ponadto z dziurawymi ulicami i z wewsząd starym walącym się budownictwem czyli ogólnie kupa...
Ze smutkiem trzeba przyzanć że sporo w tym racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, w morde trzeba lać tą cwaną swołocz uważającą się za nadludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
Lublin kojarzy mi się właśnie z wszędobylskimi dresami, w białych czapeczkach, bucikach, spodenkach i koszulkach w żadnym innym mieście tyle tego syfu nie widziałem, a ponadto z dziurawymi ulicami i z wewsząd starym walącym się budownictwem czyli ogólnie kupa...
No niestety tego dresiarskiego gówna jest w Lublinie sporo. Ale wystarczyłoby pozamykać tych cwanych śmieci na 24h i już miękną im fujary. Takie coś sam na sam spuszcza tylko główkę i bojaźliwie przechodzi obok, silne toto jest tylko w grupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...