Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli ją w parku przy Racławickich i pobili

Utworzony przez leepke, 7 lutego 2011 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Ten "park przy Racławickich" bywa też przez niektórych zwany Ogrodem Saskim. Ale co ja tam wiem, w końcu w DW pracują osoby znające Lublin od podszewki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE !!! NALEŻY ŁAPAĆ TO BEZSTRESOWE WYCHOWANIE I KARAĆ a może coś zrozumieją Brawo POLICJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z tekstu "Sprawcy zażądali od niej wydania torebki grożąc przy pobiciem." nauczcie się pisać bez komentarza..................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać maksymalnie! Nie rozumiem dlaczego społeczeństwo się pieści z bydłem. Przecież jak by dawać maksymalne wyroki po 12 lata - to po roku mielibyśmy spokój i raj na ziemi. Ci głupsi by zostali wyłapani i na 12 lat byłby z nimi spokój, a ci mądrzejsi by się przestraszyli i doszli do wniosku, że nie warto ryzykować, bo można przegrać życie. I problem rozwiązany! Ale nie... Jakieś zawiasy, kuratorzy... No i nic dziwnego, że nikt się nie boi, bo czego. Takiego słabego państwa? Jeden Kaczyński chciał to zmienić to go wszyscy zainteresowani zadziobali i zniszczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miesieczny koszt utrzymania jednego więźnia to ponad 2 tysiące zł z naszych podatków, szkoda pieniędzy lepiej zesłać na jakies roboty np do kopalni przynajmneij się czegoś nauczy, bo z siedzenia za kratami to tylko wiecej głupot w głowie będzie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne jest to dla mnie; d każdy w inny sposob zarabia na zycie, ja tam nie mam nic przeciwko.LEGALIZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapomnijcie ich starych wysterylizowac... żeby sie toto nie rozmnażało więcej, i nie generowało niepotrzebnych kosztów z publicznej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...