Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dla kazdego lewaka z urzedu powinno byc krzesło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcy Żuka ... :-)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kazdego lewaka z urzedu powinno byc krzesło
poniekąd jest :-)  Żuk zatrudnia kilku czlonków antify na urzędach - np Piotra Chorosia... tak więc dla bandziorów lewackich są w Lublinie bardzo wygodne krzeselka
Ostatnio edytowany 10 lipca 2014 r. o 13:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla każdego prawiczka powinnien być z urzędu na główkę doniczka:-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniekąd jest :-)  Żuk zatrudnia kilku czlonków antify na urzędach - np Piotra Chorosia... tak więc dla bandziorów lewackich są w Lublinie bardzo wygodne krzeselka
  no jak uroczo, znowu przemyślenia pana Przemusia, lubelskiego prawiczka:-)))   Nieładnie jest pisać o kimś bandzior, jeżeli nie jest ona skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Rozumiem że to określenia zastępuje panu brak argumentów, ewentualnie jest wyrazem bezsilności i frustracji:-)))   Zalecam udanie się do specjalisty:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że lubelskie lewactwo padnie tak, jak symbolicznie padło siedlisko tałatajstwa jakim była Tektura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
farta ćwoki z antify mają że nie trafili na BM tylko na kilku młodych leszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ktoś nie ma wyroku skazującego nie oznacza, że NIE JEST bandziorem - wystarczy, że sędzia jest równie niezawisły i niezależny jak miłościwie nam panujący wobec Merkel czy Putina ...         Gonić łobuzów, bandziorów i wrogów Narodu Polskiego :D
  no jak uroczo, znowu przemyślenia pana Przemusia, lubelskiego prawiczka:-)))   Nieładnie jest pisać o kimś bandzior, jeżeli nie jest ona skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Rozumiem że to określenia zastępuje panu brak argumentów, ewentualnie jest wyrazem bezsilności i frustracji:-)))   Zalecam udanie się do specjalisty:-)  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was sfrustrowane prawiczki. pewnie czytacie ten artykuł w wypiekami na pryszczatych buziach, pokrzykując cienkim głosikiem przed mutacją;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak jest członkiem Antify!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja ksywka mówi wszystko:-) który z bohaterów tego utworu to twoje alter egro?:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi ludzi którzy myślą, że określenie "lewak" to obelga. Proszę się douczyć i przy okazji zdać wreszcie maturę:-)))) a nie pokrzykiwać na forach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antifa, pierwsza do ucieczki, atakuja w sytuacji duuzej przewagi, gdy cos sie stanie ktoremus z nich od razu jest z doniesieniem w prokuraturze, łot i cala historyja brudnego lewactwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" antifa hooligans " ???? chyba raczej krzyczeli : jestesmy antifa łowcy hiva, lubimy w dupe i w przytułku darmową zupę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ!!! WYSŁAĆ TĄ BANDĘ DO KOPALNI NIECH ZAP......!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyplenić lewactwo. Przymusowe fizyczne roboty przy budowie kościołów - tu ich widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyfiarze, ćpuny, degeneraci z kolektywu tektura zachiwione, odpady społeczne! utylizować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelaku :-)  ja jestem dla nich czlonkiem oni dla mnie zaś to raczej cipki:-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny z pochodzenia - pewnie że z grygowej jesteś ;-) no jest to powód do dumy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyfaszyzm tak w ogóle.... tak w ogóle to słowo to jest eufemizmem bolszewizmu pojęcie antyfaszyzmu związane jest scisle z dzialanoscią komunistycznej międzynarodówki tak zwanego kominternu w sumie kazdy wie ze byla to służba wywiadowczo dywersyjna Józefa Stalina ... dziś związki antify ,  antifa holigans czy 161 crow z komunistami są równie silne kiedy Piotr Choroś w godzinach pracy na profilu facebookowym ktorego obsługamlezy w zakresie jego obowiązków jako urzędnika promuje stalinowskiego siepacza Baumana to widac to oczywiście doskonale
Ostatnio edytowany 10 lipca 2014 r. o 23:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...