![]() |
smierc prawackim ku.r.wom w dresach
|
![]() |
prawak to nie czlowiek, to smiec
|
![]() |
No cóż, suweren San Escobar...
|
![]() |
lekcje z religioznastwa zakończone egzaminem. Zakaz spożywania alkoholu. 100 batów na rynku. Taka kara powinna spotkać sprawców
|
![]() |
To już nawet sądy nazywają rzeczy po imieniu - narodowcy i pseudo-patrioci to zwierzęta :)
|
![]() |
Tych dzikusów nie do więzienia ale na EXPORT najlepiej do Rosji na daleki wschód
|
![]() |
Sędzia nie odróżnia religii od sekty.
|
![]() |
A z jaką legitymacją chciałby chodzić sędzia ? Kiedyś na pewno PZPR. Teraz KODu, PO lub Nowoczesnej ?
|
![]() |
W tym kraju napadać wolno tylko na katolików...
|
![]() |
jeszcze takiej debilnej linii obrony nie widziałem i nie słyszałem!! mała szkodliwość czynu??? ciekawe czy ten adwokat podobnie by gadał głupoty gdyby jego tak napadli i mu grozili!!!
Tego całego adwokata to powinni wsadzić razem z tymi których tak chciał bronić!
|
![]() |
Ty nieuku!!! W tym kraju nie można napadać na nikogo, bez względu na wyznawaną wiarę czy też bezwyznaniowość, |
![]() |
A dlaczego Pan sędzia obraża Polaków mówiąc o "zdziczeniu społeczeństwa"? Co uprawnia do takich słów? A sam to nie tworzy właśnie tego społeczeństwa? Jakie społeczeństwo tacy sędziowie i jacy sędziowie takie społeczeństwo. Chyba, że jak ci z nadzwyczajnego kongresu sędziów polskich się wypowiadał, że oni to nadzwyczajna kasta ludzi.
|
![]() |
A propos komentarza mówiącego że świadkowie Jehowy to sekta. A niby czym się różni od Kościoła Katolickiego? Są kryteria, które należy spełnić aby coś określić sektą - Kościół Katolicki je spełnia (do odnalezienienia w Google).
Może dostęp do broni jest rozwiązaniem? Taki Sebix nie przeszedłby dobrych testów psychologicznych a Zaatakowany skalpelem Pan pewnie tak, więc załatwiłby szkodnika.
Ps. Co do komentarza sędziego o ONR, to był to głupi i niepotrzebny tekst.
|
![]() |
brawo sędzia. zdziczenie jest owocem takich postaw jak pana mecenasa który uważa zbydlęcenie za coś co należy akceptować "bo jest"
|
![]() |
A gdyby ktoś zasunął w pysk panu mecenasowi? Oczywiście w ramach walki z islamizacją...
|
![]() |
Elektorat Mariusza Kowalskiego "odradza" Polskę.
|
![]() |
No i właśnie popełniłeś przestępstwo. To jak zgłaszamy ? |
![]() |
NIe słyszałem że Świadkowie Jehowi gwałcili dzieci, w odróżnieniu od funkcjonariuszy zbrodniczej sekty pedofilskiej z Watykanu.
|
![]() |
mec. Piotra Janasa powinno się obwozić w klatce po jarmarkach, ku uciesze lokalnej gawiedzi.
|
![]() |
Co ma z tym wspólnego ONR. Na siłę robicie z nich przestępców a każdy widzi, że jest inaczej. Zal.
|
Strona 1 z 6
Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.