Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napaść na Tekturę. Proces utknął na czapce Motoru

Utworzony przez lublinek, 14 lutego 2013 r. o 22:34 Powrót do artykułu
więcej masz szacunku da tego kibica, niż dla pierasiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
więcej masz szacunku da tego kibica, niż dla pierasiewicza
*mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymaj się kolego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto jak traktuje się w Polsce alternatywne wyrażanie rzeczywistości!!rasizm już był a rząd ma w du*** że dalej po ulicach naszych miast pseudo faszystowscy frajerzy biegają którzy są silni w grupie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się argumentów przeciw, więc nazywa się nacjonalistów faszystami, jak to nakazał kiedyś józef stalin. Precz z lewactwem. Trzymaj się chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop nachalnej lewackiej propagandzie. Lublin miastem bez dewiacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewaque napisał:
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
heh a czerwona cholota dalej swoja to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno kibice, ONR-owcy i cała prawica to nietolerancyjni faszyści a wystarczy, ze się wywiesi neutralny plakat w autobusie "Kocham Polskę" i juz lewactwo pruje d*** i rzuca się jak gówno w betoniarce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może był w czapce, może w szaliku, twarzy nie rozpoznaję ale to na pewno był on - ta tektura daje w dekiel lepiej jak dobry towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
heh a czerwona cholota dalej swoja to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje! tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kakaowy biedroń napisał:
Podobno kibice, ONR-owcy i cała prawica to nietolerancyjni faszyści a wystarczy, ze się wywiesi neutralny plakat w autobusie "Kocham Polskę" i juz lewactwo pruje d*** i rzuca się jak gówno w betoniarce...
To wcale nie są neutralne plakaty. To promocja organizacji politycznych. W dodatku skrajnych... nie kompromituj się i nie pruj dupy bohaterze internetowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny niezmanipulowany napisał:
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje! tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto [/quote] [quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477'] cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje! tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
Nikt mi nie musi nic mówić - skoro nie jesteś jak to sam określiłeś "fanatykiem ideowym" to po kiego diabła uzywasz sformułowań typu "lewackie ścierwa", "firmy pt holocaust" ??? i co takiego "lewackie ścierwa" wyprawiają ?! że się czujesz taki dotknięty? heh.. powtarzasz oklepane hasła: "co nie zrobimy to lewaki mówią, że antysemityzm!" jeżeli potrafisz obronić się argumentem przed takim atakiem, to oni wyjdą na deb***i a ja przyznam Ci rację, ale jeżeli jedyną odpowiedzią jest "kamieniem w szybę" i skandowanie wulgarnych haseł często o zabarwieniu anstysemickim i w ogóle "anty jakimś" to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać. Uważam, że pewne ruchy środowisk lewicowych - np. akcja z biletami/kibicami Motoru były beznadziejne i nosiły znamiona prowokacji i to mi się nie podobało. Uważam również, że idee skrajnienacjonalistyczne, opierające swoją wspólnotę na szukaniu wroga i propagowaniu źle pojętego patriotyzmu na zasadzie negacji odmiennych wartości też jest nie w porządku i nosi znamiona faszyzmu. Pozytwywne wzorce negują przemoc wobec drugiej strony zawsze - nieważne po której stronie stoisz (skoro już musisz być po którejś)! Więc proponuję skupić się na pozytywach i mieć w du*** co druga strona uważa a wtedy zawsze racja będzie po twojej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...